Da sa spolahnut na plodne a neplodne dni???

jamajka

No to som mala len sprostredkovane a nebola som na tej prednaske, ale nehadam sa ani nemam mikroskop:) vravim, ze ma to zarazilo a co ak?
Ked budem o tom vediet viac, rada sa podelim o skusenost a ake mali argumenty k tomu a aj to, co si spominal..aj mna by to zaujimalo :)

niekto

tak to urcite nie kondom ma prilis vysoke pi aby sa cesto spermie tak lahko dostali
nemyslim si ze to je mriezka kondomi su testovane takym sposobom ze sa napustia vodou a ponoria do vody
jedna elektroda je v kondome a druha v nadobe ak su galvanicky spojene tak je kondoom vadny cize tam nemoze byt mriezka ked tak taka mala ze sa ta voda nespoji a neuzavre sa obvod

jamajka

Hm, k tym kondomom.Jedna vec, je alergia na latex, ale skor ma zarazilo tvrdenie, ze prezervativ je v podstate pod mikroskopom mriezka z latexu a cez ocko tej mriezky sa spermia velmi lahko dostane, pretoze je ovela mensia.Takze tak...a co takto nejaky virus?Bola o tom jedna prednaska na predmanzelskych stretnutiach, takze nie moj vymysel.:)

jamajka

To suhlasim, ze nepripada pretoze potrat je ukoncenie gravidity a cloviecik je usmrteny, aj Hak ma za nasledok vela "neviditelnych" potratov...
Dnes je doba, ked sa zije volne a vela mladych ma velmi skoro sex. styk a mnohi niesu emocne natolko vyzreti.Pozor, netvrdim, ze ty.
Dieta by sa malo narodit do rodiny.
Cize naj predpoklad by bol, aby sa nazivanie partnerov presunulo do a teda az po vstupe do manzelstva a vtedy ak by aj zlyhala prirodzena koli nedodrzaniu pravidiel, alebo ako hovoris, koli chorobe, tak sa dietatko narodi a nieje s tym problem a ani "hanba" ako sa vravi.
U mna ma vsak cenu ta, kt. koli tej hanbe vytrva a dietatko donosi a nejde na potrat....preto nechcem odsudit, alebo urazit aj ked ziju pred manzelstvom.Je to ich vec, nam sa podarilo vydrzat, aj ked sa to "nenosi".
Ale potrat odsudzujem a aj Hak koli spominanym ucinkom.:)