Kvasinky a menzes

smolinka

ale gynekologicka mi povedala ze mozem mat styk len ho nemozem mat ked bereme tie tabletky co si vkladam... ona mi proste nepovedala ze to mam kvasinky narovinu ale tak ja neviem ja si myslim ze su to...

...

preboha..nemozes mat styk..si hlupa..vsak si ho isto nakazila a teraz to furt prenasa na teba..chodte radsej k doktorovi

smolinka

juuj baby trapia ma kvasinky a nic mi nezabera... :(( teraz som zacala brat antiku ... a kvasinky su stale.. je to neprijemne?? nepoznate neaku domacu liecbu bo ja som uz mala aj tie take fazulky co som si vkladala do posvy a vselico a mozne a nic... :(( co mam papat a co naopak nemam alebo co mi pomoze? sa mi nechce ani sexovat s priatelom ked to mam... je mi to take divne ...:(

severanka

jk: užívať canesten preventívne je absolútne zbytočné,ale tak , ty si rozumieš :-))
ono, veľa takýchto slabučkých kvasinkových problémov vymizne po menzese... aj ja s tým mám už XY skúseností... ako keby sa upravilo Ph .-..

jk

Ja som mala tento problém minulý týždeň, tak ako píše severanka po menzese mi to uplne vymizlo a ič necíteim ale pre istotu si asi tak týžďen natieram canesten

lenuliatko

aj MALDION vaginalne kapsule a krem su dobre.su bez predpisu.skus si davat tie kapsule do pondelka kym nedostanes.pomozu uz po 2-3 dnoch pouzivania.

lilien

Ak mas aj svrbenie a palenie kup si Mycocyst 150 ak Ti ho predaju mne sa dari ho zohnat uzijes ,je to 1 tableta a dobre zabera

severanka

do menzesu používaj nejaký krém na to určený , cez menzes vynechaj používanie a po menzese ak sa stav nezlepšil začni s liečbou ...
ale po menzese by sa to malo samé zlepšiť