co mam robit?

Príspevok v téme: co mam robit?
aronka

ahojte ..ani neviem ako zacat lebo pre niekoho bude moj "problem" malicherny,ale ja neviem co mam robit.ide o to ze sa citim strasne sama a to napriek tomu ze mam dost znamych a mam aj priatela a asi prave v tom je problem..mam priatela a aj tak sa citim velmi osamotena viem ze mam ma rad ale on je taky clovek ze nepotrebuje so mnou byt casto,sam ma stale posiela niekam von s kamoskami nikdy on nenavrhne aby sme isli niekam spolu...je mi z toho na nic lebo mi na nom velmi zalezi ale neviem ci to chcem takto...mate niekto podobne skusenosti alebo co by ste mi poradili...dakujem

leerka

nemas aaco, ved snad sa to vsetko casom vyriesi, teraz je volno par dni, tak skus nieco vymysliet, mozno iba neaku prechadyku alebo co.... ja uz mam premyslene co budeme robit dnes a aj vcera som vymyslala a vikend vymyslel zase u nas on...ideme na chatu asi ...teda uvidim, ako podla too,ako budem mat nadchu...ma porazi z nej...

aronka

to ano....aj ja som si nie raz v zivote povedala tuto formulku ze chlapi su divni:))))..ale musim povedat ze si ma trosku povzbudila uz len v tom ze si mi potvrdila ze to nie je taake aby som to riesila razantnejsie teda koncom.dakujem:)))

leerka

no vies chlapi su v niektorych veciach divni a asi ich nikdy nepochopime aj mne s atazko vracia domov, ked mi je s nim tak dobre....

aronka

no raz sme mali takyto vikend a musim priznat ze to bolo z jeho hlavy ze sme isli na chatu len my dvaja a bolo to super ale prave po nej mi toto zacalo nejak viac vadit asi preto ze mi s nim bolo velmi dobre a chcela by som s nim travit viac casu.bol to taky navrat do reality po tej chate zase povinnosti a pod....niekedy sa mi zda ze to nevadi ale potom pride na mna obdobie ked naozaj mam pocit ze na mna akoby kaslal aj ked viem ze to nie je pravda ale on ma taky sposob zivota...

leerka

chapem ze ta to trapi, al co keby si skusila navrhnut neaku spolocny vikend niekde mimo domu, len vy dvaja, naplanuj to a povedy mu, nech si nic neplanuje... ja tiez ked nieco naplanujem, tak mojmu poviem, nech si tam urobi volno, lebo niekam pojdeme, a jemu to nerobi problem...a neprespavate jeden u druheho?

aronka

on inak informatik. a popri mava casto nejake ksefty a este aj doma musi casto pomahat pretoze byva v RD.no prave aj ja si myslim ze su ovela horsie veci na rozchod ako toto.ved prave ze taketo nieco ani riesit nechcem ako je rozchod preto hladam nejaku pomoc alebo radu.a ano on chodieva s kamaratmi nie casto ale chodi.a ked este zo zaciatku som brala za normalne ze budeme spolu aspon obcas chodin aj na diskoteku a podobne lebo v predchadzajucom vztahu to bolo normalne tak on mi povedal "teoriu" ze chalan sa ma chdit zabavat so svojimi a baba so svojimi..zvlastne a zo zaciatku som sa na tom smiala...ale teraz neviem uz mi az tak do smiechu nie je v tomto smere...

leerka

tak vies hlavne by bola blbost, aby ste sa kvli niecomu takemuto rozisli..ved je ovela horcich veci, kvoli ktorym s aludia rozchadyaju... a co priatel robi, ked ma tolko prace? a inak on chodi von s kamaratmi albeo nie, lebo aj mna by nastvalo, ak by s nimi chodil a so mnou nie...

aronka

mozno mas pravdu s tymi kamaratkami.ako nie je to o tom ze ja ho do niecoho nutim to vobec nie len niekedy mam chut aby trochu lepsie spoznal ludi na ktorych aj mne zalezi.ako ma vela prace to je pravda ale zase viem aj to ze keby velmi chcel tak sa da nejak zariadit.ale niekedy ma fakt stve taky jeho zvlastny postoj k tomu. a uz nie raz som mu to povedala cize ja mam pocit ze uz viac neviem spravit..ale rozist by som sa nechcela s nim pretoze inak je to perfektny clovek s ktorym si rozumiem.ja mam 24 on 25 a sme spolu 5 mesiacov.

leerka

tak ak ma vela prace musis to chapat aj ked na druhej strane ti rozomiem, viem, ze cloveka stale nebavi nieco vymyslat ked to nakoniec aj tak nevyjde.... ved sa neak dohodnite,kedy bude mat praitel cas, ved si ho musi neak usporiadat.... a vtedy nieco vymyslis a konecne niekam pojdete...ono vies na tie tvoje kamaratky, mozno nema chut sa s nimi ani zoznamovat.... ma len tak napadlo.. ako dlho ste spolu a kolko mate rokov?