o koľko rokov máte staršieho partnera? 5ročný rozdiel a viac

meggy10

denz no mam, mam uz 3 mesiace:DD na mikulasa bude mat akoze rok:DDD ja by som si tiez vedela predstavit adoptovat, ale take malicke v perinke.

datelinka

denz, ja sa tiez cudujem, ze mas trojrocny kociar, vsak si pisal, ze deti maju viac rokov :-)) ty predavas auto ci kociar? :-))

meggy10

datelinka ta otcova kolegyna oni boli zobraty uz dlho, ale ona dala ziadost na rozvod a tak plakala, stalo sa to nedavno musela sa odstahovat do podnajmu a teraz byva sama a ked sa rozviedli tak on to oslavoval s kamosmi dobry egoista.

lleilla

ja si to neviem ani predstavit,asi by ma to mrzelo do konca zivota,ale vedela by som si predstavit mat aj adpotovane dietatko,keby sa inak nedalo,alebo dve vlsatne a 3 adoptovat :o)

datelinka

meggy, moja kamoska sa rozviedla, nefungoval im vztah a ani nemohli mat deti. jej manzel bol neplodny a hrozne sa tym trapil, uzieral. teraz ma kamoska druheho manzela a maju dve nadherne deticky. ona sa nechcela rozvadzat, mrzi ju ten prvy vztah, ale je stastna so svojou novou rodinkou.

meggy10

denz, ze ja mam 3 mesacny a 3 trojrocny, no si predstav, ze nas maly este pije a ide este len spat a tak bude spat do 11 obeda a zajtra nam treba ist na zapis na mestsky urad, mozno nieco daju:DDDD