Poradte co ma psravit

anane for janak

No ale uz som troska spokojnejsia, co som dnes bola pri lekarke... aj ona ma uspokojila, ze to moze byt zo stresu aj mozno z postinoru aj ze v mojom obdobi sa to este zvykne stat... troska sa hanbim za svoj vek :( mam 16, ty mas kolko?

janak

aha uz chapem
Myslela som si, ze dalsiu si mala o 28dni +10dni, ale ty si mala hned po 10dnoch.
Uz chapem.
Len smutne je to, ze tehotna mozes ostat aj, ked mas 3mesiace menstruaciu.

veronika

tak pozor postinor je potrebne uzit DO 72 hodin,a nie PO ako pise janak. a plati cim skor tym lepsie,lebo klesa spolahlivost.Ja som ju uzila tiez raz, a tiez som mala prve dni len slabe krvacanie.a uzsla si aj dalsiu tabletu? ale ak si chces byt ista amat klud na dusi chod k dr, len asi ti nebude hned vediet to zistit.

anane for janak

No10dni co myslis?? lebo ja som myslela ze dalsiu menstruaciu som dostala po 10tich dnoch, uz mi konci, som bola dnes pri lekarke a povedala ze mam pockat na dalsiu, ale pojdem si spravit test urcite, len nech to troska prejde, aby som bola uplne spokojna :))

janak

No, ak bola slaba tak by si mohla zajst k lekarovi :(
A to ci su alebo nie su neplodne dni to si musis presne vypocitat.

janak

Ale ak Ti mozem poradit 10dni je prilis vela.
Zajdi a kup si tehotensky test.
Potom sa ozvi ako to dopadlo som s Tebou.

anane for janak

Uzila som ju hned po 2hodinach po tom ked nam zlyhala antikoncepcia... A menstruacia bola taka zvlastna, slaba... A mala som kratko po menstruacii, vraj po menstruacii su aj tak neplodne dni... hmm?? co ty nato? odpis mi, aby som nestresovala iac, podla mna je to tiez zo stresu, lebo som bola riadne vystresovana, tomu ver

janak

je dolezite kedy si ju uzila?
Je potrebne ju uzit po 72hodinach od pohlavneho styku.
Mensturacia by mala byt bud skor alebo neskor,u kazdej je to individulalne,to nechutenstvo moze byt zo strachu nic ine.
A ake zvlastne?