Návod - skúsiť?

Príspevok v téme: Návod - skúsiť?
nee-o

Ahoj, jeden známy z čiech mi poslal takýto návod, mám to skúsiť?: Příště až ji začneš vylizovat tak samozřejmě lížeš + zasuneš ukazováček a prostředníček do píč. a nenápadně nasliníš zbylé 2 prsty. Pěkně lížeš a jebeš ji těma prstama a malíček s prsteníčkem zasuneš malinko do prdelky. Bude se cukat ale protože je rozdělaná nechá tě. Postupně ji pak jebeš jak do kundy tak do kadáku prstama a pořádně si ten kadák roztáhneš. Musíš pořád navlhčovat :). Pak se hoka strašně udělá protože při orgasmu bude mít všechny díry plný. Nic podbnýho nezažila a tak bude žhavá. No a pak jen stačí ji pojeb.t do tý mokrý prdelky :D. Osvědčenej způsob. Nikdy nezklamal!!

laura24

Takto presne toto mi minule urobil milenec :o). Anal som este neskusala, ale chcem. Nemali sme vela casu, ale je to presne ako si pisal. Tiez som sebou trochu cukala, ale pacilo sa mi to..len sme to nedokoncili. Snad nabuduce :o) Ak budem este s terajsim milencom, resp.on so mnou.

sandica

tvojn kamos to dost drsne napisal...ja s tym skusenosti nemam,ale minule sa mi presne s tymto pochvalila kamoska. najprv bola vraj totalne prekvapena, ale potom sa uvolnila a vraj mala orgazmus ako hrom...neviem ci klamala alebo nie, hovorim, ja som to este neskusala...

123

ak to beries tak, ze ju chces len oblbnut, aby potom nenamietala, ked zacnes TY, tak to je uplne nechutne! ale ak by s tym suhlasila a pacilo sa jej to, tak ...