závrat

Príspevok v téme: závrat
zula

takze..asi pred mesiacom som zacala mavat cudny zavrat...teda, nikdy pred tym som ziadny zavrat nemala, tak ani neviem co to je...je to pocit podobny ako ked si lahnete opiti do postele, zavriete oci a vsetko sa zacne krutit...len ze je to len pocit, ze sa mi zacina tocit hlava...a nezacne...tazsie sa mi dycha...je mi zrazu teplo...trva to 4-5 sekund a koniec...akoby mi nikdy nic nebolo...pred mesiacom mi to trvalo par dni a stratilo sa to...po piatich tyzdnoch sa to znovu opakuje...zacne to z nicoho nic a rovnako sa to aj skonci...ci stojim, chodim, lezim, alebo sedim...zrazu sa citim ako vo sne...a zrazu zase nic...a cim to moze byt? v poslednej dobe mam stresy v praci...ale to som mala poslednych 5 rokov pravidelne a mozno aj viac...prave som dokoncila vodicak a kedze mam pud sebazachovy, tak sa dost bojim zacat jazdit...casto na to myslim, takze mam neustale obavy...posledne dva mesiace som prestala brat antikoncepciu, tak ma napadlo ci to nemoze byt aj nejako vsetko prepojene...rano idem lekarke a pokusim sa jej toto vsetko vysvetlit, len neviem ci bude vediet o com hovorim, ak to nezazila...a tak ma zaujima, ci ste niekto niekedy nieco take prezili...a hlavne, ci s tym mozem nieco urobit...ja mam 29 rokov, tak dufam, ze do prechodu mam este daleko ;)

brunca

ale najprv by mala vediet s istotou co jej je.lebo to fakt moze byt vselico,mozno aj cosi vazne a to ta nechcem vystrasit. urcite chod s tym k lekarke

brunca

jasne ze viem o com hovoris.to ini nepochopia.inak nizky tlak a stres je dost vrazebna kombinacia.zajdi si k lekarke.len ta caka dost vysetreni.

zula

...takze vies o com hovorim? ludia ktorym o tom hovorim sa na mna vacsinou pozeraju bud ako na blazna alebo so sucitom...tak som sa trosku zacala bat...uz som vazne zacala premyslat ci nie som jasnovidka ;)...ze sa mi snazi niekto prihovorit zo zahrobia, ci z buducnosti ;)
tlak mam nizky...ale ten mam nizky stale...tak ma prekvapilo co sa so mnou deje teraz...

brunca

aky mas tlak? urcite paradne nizky ja to mam tiez,ale najlepsie je ist k lekarke,moze to mat viac dovodov,krcna chrbtica,aj stres....