mamografia a sono prsníkov

Príspevok v téme: mamografia a sono prsníkov
charlie

vie mi niekto vysvetliť rozdiel medzi mamografiou a sonom prsníkov? je normálne, že za sono sa platí aj keď je v rámci preventívnej prehliadky? ďakujem
---------------------------------
www.zdravie.sk Nebezpečenstvá a nespoľahlivosť mamografie: Samovyšetrenie prsníkov ako bezpečná, efektívna a praktická alternatíva

sajfina

ahoj.zavolaj na 02/2029 4112,to je recepcia a oni ťa prepnú tam,kde sa objednáva na sono prsníkov...ja som bola naozaj spokojná,milý personál a vyšetrovala ma doktorka Dimová,ale mylsím,že lekári sa tam asi v týždni striedajú aj iní.

dvojbotka

ja som tiez dostala listok od mojho lekara na sono s tym ze nech si hoci kde zavolam a prihlasim sa.to ma naozaj hoc kde zoberu?
sajfina chcela som skusit prave zeleznicnu nemocnicu na sancovej.mozes mi poradit nejaky kontakt kde sa objednat ? dakujem

bubina

je vysetrenie prsnikov sucast preventivnej prehliadky?lebo pred rokom som bola na prvej a prsia mi vobec ani len neprehmatal.teraz chcem ist,a chceela by som keby mi ich vysetril,napr.aj sonom,aj ked nemam ziadne problemy.mozem to ziadat,plati sa za to?

sajfina

ja som bola na sono minulý týždeň a nič som neplatila,bola som na Šancovaj v BA,ale v Malackách chceli za skoršie objednanie,podotýkam to skoršie bolo za 2 mesiace myslím 200sk,inak by ma tam objednali až v !!júny!!...a v BA ma objednali skôr ako za 2 mesiave a nič som neplatila a veľmi milá doktorka tam bola

inka

idem prave na buduci tyzden,kazal mi prist geynekolog v obdobi:od zacatia menzesu alebo v priebehu neho.nevhodne je tesne pred menzesom najvhodnejsie prve dni menzesu.tak mi odporucil.