Museli ste opustit niekoho koho milujete?

Príspevok v téme: Museli ste opustit niekoho koho milujete?
milagros

Preco vzdy musime stretnut niekoho na tom nespravnom mieste v nespravnu dobu..pracujem v zahranici uz 3 roky a cely ten cas som sa strasne tesila domov,na leto,na kamaratov,na vsetko,..mam doma dom s priatelom,on sa tiez tesi domov,mame odist v juni..ale niekoho som tu spoznala a mam pocit ze sa z toho zblaznim,je s nim vsetko tak nadherne,ale keby som si vybrala jeho znamenalo by to dat zbohom domovu a zacat zivot tu,boze co mam robit,mam priatela uz 6rokov ale uz to nie je ako na zaciatku,ale stale ho mam rada,poradte prosim asi ma roztrhne,uz je to takto od decembra,strasne sa bojim ;(((

bazanka

skus povedat pravdu obom priatelom a uvidis aka bude reakcia na oboch stranach. ved zivot je hra a ty sama sa zahravas.

jaja_

ahoj, tvoj pribeh je priam ukazkovy...si zamilovana uz 6 rokov do svojho priatela,spolu pracujete v zahranici a tam si po case nasla priatela/mozno lasku/,po ktorom ti srdce akosi pisti...dobre si rozmysli, ci zahodos tych 6 rokov, ktore ste spolu prezili, urcite vam bolo spolu nadherne a myslim , ze aj bude..nesmies sa bat prejst aaj cez burky, ktore urcite budu, ale to vsetko patri k zivotu a kazdy ho mame taky, aky si ho sami urobime, ako ho budeme zit..
drzim palce a dufam, ze si rozumna

bladwak

Na tvojom mieste by som to nerobila....rozides sa s priatelom,bude blbo tebe i jemu...potom budete konecne spolu,po case pride rozcarovanie z tej velkej lasky,zistis,aky je v skutocnosti,ked uz teraz pises ze jeho minulost je strasna.myslis ze sa polepsil?pochybujem.len sa snazi urobit dojem a ked budete spolu,potom budes lutovat...ale uz niet cesty spat.vela stastia.

sarah

Milagros, ak ti na nom "nieco nevonia", tak je to pravda, to len tvoje hormony sa snazia ho ospravedlnovat. mas ruzove okuliare, poznam to!!! Teraz si uz myslim, ze to nie je ten pravy, kvoli komu by si mala opustat priatela.

milagros

Ja mam najvacsi strach z toho,ze moj priatel je velmi mily,dobry a pozorny a ten druhy je tiez,aspon sa snazi,ale jeho minulost je naozaj strasna a neverim mu 100percentne a asi mu nikdy nebudem,on je totiz strasne zvlastny...on nie je az tak velmi romanticky...ale nieco je v nom,co ma neodolatelne pritahuje,myslim nanho cele dni,niekedy sa mi aj sniva o nom a este do toho s nim aj pracujem v jednej firme,moj priatel je uzasny clovek,ale uz spolu nespavame od zaciatku roka,akoby sa vsetka vasen z mojej strany vytratila ;( preco je vsetko tak komplikovane..,

sarah

ano, musela, zial ma presiel asi po roku. Ale ja uz som bola vydata a mali sme deti. Ked si slobodna, je to ine. Rozhodujes len za seba.
Inac je pravda, co pisu baby predomnou.Ale mozno toto je prava laska, kym nie si viazana, mozes to risknut. ktovie?

CMu_Q

po 6 rokoch by to aj s tymto novym bolo podobne, potom by si co robila, zhanala noveho??? Bud rada, ze mas priatela, ze ste tak dlho spolu,....dnes sa len kazdy rozchadza, podvadza a pod.... dobre si to premysli

luciferka

ahoj, len si davaj pozor aby to nebolo len take poblaznenie, to ze po 6 rokoch to nie je tak ako na zacitaku, tak to je prirodzene...., dobre si rozmysli to, ci by si s tym druhym vydrzala zit v ejdnej domacnosti a tak....je to zlozite, ale rozhodnut sa musis sama