ako pribrat

alica7

bola si aj na endokrinologii? moze to byt stitna zlaza, alebo inak sposobena hormonalna nerovnovaha ... bez poriadneho vysetrenia tymto smerom by som hak rozhodne neriskovala (a okrem toho ak by si ju mala iba kvoli pribratiu, tak budes zbytocne riskovat negativne ucinky)

babika.z.cukru

ja som poslednym rokom tiez dost vyrazne schudla, ale nechtiac, mala som tazsie obdobie. vsetci sa ma pytali ci som chor alebo co ma tak velmi trapi, ked tak vyzeram. v prvom rade som sa snazila upokojit, dat veci do normalu a snazit sa veci nebrat prilis vazne. nehovorim, ze sa mi to podarilo, su situacie, kedy to este nedokazem, ale verim, ze je to na dobrej ceste. snazim sa stale jest, papam kazdu chvilku, castejsie a som schopna sa najest aj o 12. vecer. myslim, ze take kilo som pribrala. snazim sa i nadalej a dufam, ze to bude takto pokracovat.

sasika

Veľa ľudí by mi dalo pár kíl navyše, nie si jediná a dík za ponuku..:o))) dúfam, že sa to upraví a budem zasa "krv a mlieko" ako kedysi...

wiwa

ber to s tej lepšej stránky. vieš koľko žien by chcelo byť chudých ?
Keby to tak šlo, tak by som ti veľmi rada zopár svojich kíl darovala, no bohužiaľ to nejde, každý sa o svoje telo musí postarať sám.

sasika

Aj ja som sa cítila oveľa lepšie ked som mala 56kg ako terajších 45... síce necítim sa zle ani teraz, ale ked sa vidím v zrkadle tak by som plakala...:o(((

wiwa

hm viem si predstaviť ja som obézna ale šťastná ,ale predsa len som žena a nedá mi to, chcela by som dobre vyzerať a mať ideálnu váhu a postavu

sasika

Ono to záleží aj od psychiky, ked na to stále myslím, možno sa tým fitkom odreagujem a prestanem sa tým tak zaoberať....