PEARCING-pupok,pera ??

Príspevok v téme: PEARCING-pupok,pera ??
jaja

Mno chcem sa dozvediet neieco o rizikach tychto pearcingov
pupok-pocula som ze to moze zachytit nejaky nerv a sposobit NEPLODNOST! ...vie mi to dakto vyvratit ?? ake su dalsie rizika tohto pearcingu (najradsej by som pocula nazory tych ktory uz pearcing v pupku maju) ako dlho sa to hoji ?? a kedy je najvhodnejsie si ho dat ?

Pera:pocula som o riziku obnazenia zubov,znicenie dasien...kto ma tento pearcing chcem pcut nazor toho kto ten pearcing v pere ma c je to pravda ze sa takto znicia dasna..rozmyslam o tom ze si ho dam na bok pery alebo do stredu neviem ci je v tom nejaky rozdiel (myslim vo vplyve na dasna)

DAKUJEM VSETKYM ZA RADY

prosim nehovorte tu nikto narazky na pearcingy ...dakujem :):):)

elaaa

kamoska si dala do pupku piercing a stalo sa jej to,že koža jej vytlačila ten piercing a stratila ho,dala si ho nanovo,bolelo ju to jak "šlak" a teraz nemôže vôbec spavat na bruchu,ani cviky na brucho robit a hovori ze by si to uz na treti krat nedala spravit,takze vsetko ma svoje ZA aj PROTI

evittta5

tiez mam pierc v pupku a ak ti mozem poradit tak uz teraz by som to velmi neriesila..ja som sice maximalne spokojna,lenze som si ho davala robit v oktobri...teraz zacina byt velmi teplo na to,a clovek sa poti a o to dlhsie a tahsie sa to potom hoji....dokonca v niektorych studiach to aj odmietaju robit ked uz ide leto....a k tym problemom s tym...nervove zakoncenia su napr aj v usiach a tiez je okolo toho kopu somarin popisanych..nieco na tom urcite je ale myslim ze je velmi malinka pravdepodobnost ze by sa cosi malo stat..takze no stress..:)

martinkaaa

Ahooj, ja mam piercing v pupku uz rok a pol a nemozem sa stazovat :).Najvhodnejsia doba, je si ho dat niekedy po lete, skor na zimu. Ja som si ho nadavala v novembri a do leta sa mi celkom zahojil a nemala som s nim ziadne problemy. Zakladom je vsetko dobre a spravne dezinfikovat :). A o tej neplodnosti, nic neviem, takze je to pravdepodobne len mytus.

amys

ja mam v pupku o tych bludoch ako neplodnost a tak som ani nepocula ked som sa pytala na rizika doktorky povedala ze si to mam dat urobit niekde kde wem ze je to spolahlive na hygienu. ani sa mi nic nezapalilo rychlo zahojilo takze myslim ze s pupkom neni problem aspon ja som nemala.

rada nad zlato:d

to s tou neplodonostou je pravda.to by som rozhodne kvoli nejakej ozdobke neriskovala..a co sa tyka tej pery,,,kamoska tam ma a ako moc si tym nepomohla,ani sa neskraslila skorej to vyzera divne a ešte tam ma aj jamku ...ako nemam prtoti tomu nic vseobecne,,,ale zrovna pupok a pera mi pridu dost odveci....to uz skorej obocie,,,