ORAL - ako do hlbky

prepanajana

No boze moj. To su uz teda naroky!! Nech sa vobec ti chalani (vasi, ci hocijaki) tesia vobec z toho, ked si ho dotycna da do ust,a to uz hocijako!! Vela dievcat to nerobi vobec, niektore ano, a este to by som "ocenila" keby frajer po mne ziadal, nech sa s tym "zadusim". Miesto mileho slovicka, ci usmevu na zaver, povedat "nemohla by si nabuduce dat hlbsie?" no umriem z vas :-/

brano..

Kešd vyberú mandle tak by to malo ísť lahšie až po koreň nie ? Mňa strašne vzrušuje poloha keď si baba lahne na okraj postele a celý ho pojme :) Ale to iba asi vo filme...

Optimista_dozaista

mne maju vyberat mandle, tak sa uz tesime obaja. :) moj ma vyse 20cm dlhy,tak by som rada aspon tych 15cm dostala dnu. inak, to napinanie sa da teda prekonat, ako tu citam. dooobro, uz sa tesim na experimenty. :D

ha-ha

ja som ho mala uz aj za tym hrtanom. ked pomalicky, tak sa to da a priatela to taak vzrusuje!! sice mne to prijemne nie je, ale nerobim to casto :o)

eeeh

16cm?! to si musela mat uz dole hrtanom!! aky tvar ma tvojho?! 90 stupnovy?! :D

Ten 100% dzus je podla mna kvoli chuti, zmierni celkovu chut penisu. Niektorym to treba, niektory si predtym umyju. Vyberte si. Kazdopadne tvarohacika fajkat nik nechce,

fifinaofina

pomalicky to slo celkom dnu :-) potom naplo ale predychala som :D taze ok :) chcela som skusit ci sa zmesti :) inak ked robime oral tak vacsinou do polky a zvisok rukou druhou gulky