malo sexu????

Príspevok v téme: malo sexu????
sandica

ahojte!ani neviem ako zacat...
tak tento rok maturujem, pripravujem sa na prijimacky na vysoku a z toho vyplyva, ze mam neskutocne malo volneho casu... na skole mi zalezi a preto sa chcemm riadne pripravit...popri tom mam vsak uz 2,5rocny vztah...svojho priatela milujem a preto ked mam kustik volna som vzdy s nim, lebo mi samozrejme chyba...lenze v poslednom case ma vzdy narazky na to, ze sa malo milujeme...ja robim co mozem, ked sme cez vikend spolu tak sa milujeme, ale nemozem za to, ze po prvom milovani som uz strasne unavena a nechce sa mi do dalsieho...sex si uzivam, ale mne raz za 1noc teraz uplne staci...samozrejme cez prazdniny to bolo inak, ale teraz prisla skola...nemozem za to, ze po celotyzdennej skole a skorom vstavani som neskutocne vycerpana...a nemoze mi vycitat ze sa nemilujeme lebo to ano, jemu vsak vadi, ze len raz za noc...
a tak sme tento vikend mali vymenu nazorov a odvtedy nemam chut sa s im bavit, lebo sa ma to dotklo,ze mi hovoril ze "ini sa miluju castejsie atd"...a pritom ja som sa cez vikend tak snazila, spestrila som mu vecer uplne inym a novym sexom a on to asi vobec neocenil...lebo hned po tom, zacal narazat na dalsi...a dotklo sa ma aj to, ze nas porovnava s "inymi",lebo ja ho nikdy neporovnavam s inym...a odkial vie, kolkokrat to iny robia...a my robime mozno nieco take, co ini vobec nie, tak preco to porovnava???som z toho nestastna a neviem co mam robit, lebo nutit sa do toho nechcem,ale nechcem aby bol nespokojny...je mi z toho do placu...poradte prosim...

sandica

ahojte!tak uz sme sa porozpravali, vsetko sme si vyjasnili a dufam, ze to bude nadalej ok! dakujem vam za podporu a ty odbornik-no neviem co si mam o tebe mysliet...ved inteligentnejsi ludia takto nerozmyslaju!!!A ja si myslim, ze vzdelanie ti do zivota da viac ako byt najvacsim gigolom v meste!
a este aby si vedel, ja vobec nie som frigidna!len ty si asi nepochopil podstatu mojho problemu...ahojte

medicka

sandica ale nie je frigida, ktora sa venuje len a len skole...trocha empatie do zivota...
btw. tie spomienky ti iste daju dobre vzdelanie aby si raz mohol slusne uzivit seba aj svoju rodinu..

brunca

no ty si fakt divny.mozno ty budes spominat stale len nato kolkokrat a s kolkymi si si zasuchal ale zivot je aj o inom nielen o....aby som nenapisala cosi skarede.

odbornik:)

hej ludia, ved zivot nie je len a len o skole!!!ja si myslim, ze zabava a sex su v mladosti dolezitejsie ako skola!ved na co bude spominat?na to kolko sa doma drvila a stresovala??ja budem radsej spominat na to kolkokrat som to s kym robil:)!!

slusny_muz

pre odbornik:)
Nemyslim si ze nema chut na sex, len stres, skola, strach o buducnost spravi svoje. Chut a s tym spojeny aj pozitok zo sexu je u zeny komplikovanjesi ako u muza. Takze ja jej stav povazujem za uplne normalny a nemusi chodit ku ziadnemu sexuologovi.

brunca

jasne ze nema chut na sex ked ma toho vela.ty odbornik.nie kazdy mysli stale len na to jedno ani zivot neni len o sexe.vobec nepotrebujes ziadneho sexuologa. len sa s nim pekne porozpravaj snad to pochopi.

odbornik:)

ja si myslim prave opak ako slusny muz... mala by si navstivit sexuologa, ked si taka mlada a uz nemas chut na sex!!! tvoj chlap je uplne v pohode, ale u teba asi vsetko ok nie je!!!!

sandica

diky slusny muz ze si aspon ty napisal... mas pravdu, je mlady tak samozrejme ze si to chce najviac uzivat teraz...ved kedy inokedy:)?dnes ma ku mne dojst, tak sa o tom porozpravame...viem ze to pochopi, lebo doteraz bol vzdy tolerantny...aspon dufam!tak mi drz palceky!!papa zatial

slusny_muz

No chyba v Tebe urcite nieje. To sa nemusis bat. Tvoj priatel by Ta mal chapat, ze tera tvojou prioritou su maturity a prijmacky. Je to podvedomy stres, tak mozno nemas naladu na sex az tak casto. To je fakt individualne, niekdo sexuje 5 krat za den, niekto 5 krat do mesiaca.
Ale zas chapem aj jeho, ked je mlady chalan, tak by asi sexoval kazdy den. Len na nejaky cas by sa mohol uskromnit. Vzhod z hlavy tie vety o porovnavani. Nevadi ked to robia castejsie, ved aj vy budete, ked nebude stres a bude chut. Mali by ste si pohovorit o tom s partnerom. Tak drzim palce.