Bylinne tabletky na upokojenie - Persen

Príspevok v téme: Bylinne tabletky na upokojenie - Persen
monka_777

Ahoj. mozem brat tieto tabletky aj kazdy den ??? a mam ich brat raz, alebo mozem aj dva razi za den ??? vcera vecer mi jednu dala mama, pretoze som isla po velmi dlhom case do skoly - bola som dost nervozna stoho. a velmi mi to pomohlo. a aj rano mi dala jednu a cely den som bola OK. smiala som sa, a bolo mi fajn. bez tej tabletky by som iba stresovala !!! takze ? poradi niekto ??? PROSIM :):):)

hmmmmmm

aj ja som si ich davala a pomohli mi ale..ale kazdemu zabera nieco ine...ja som si raz dala omylom aj 4 za den lebo som bola fakt v koncoch ale nic sa mi nestalo sak su to len bylinne vytazky :)

monka_777

dakujem za rady :) mne to naozaj pomaha, len sa bojim aby som natom nebola zavisla !!! a bojim sa ze potom bez tych tab. uz nebudem vediet byt v pohode len tak sama odseba !!!

[zruseny12]

MONKA,
ja som ich niekedy brala,ale na obale bolo UPOZORNENIE,ze nebrat dlhodobo,lebo sposobuju ANEMIU,ale teraz v najnovsich LETAKOCH,ze vraj to nie je napisane,tak mozno uz upravili davky...pozri sa na letak,co pisu a riad sa podla toho...

tiez som pocula,ze nie kazdemu pomozu...

jok

Skus lubovnik botkovany, ale len kym nechodis na slnko, vyborne upokoji aj caj s pamajoranu(dobromysel). Lyzicku medu a som kludna.
Med je zazrak hned rano, davam si ho do caju a cely den je krajsi a pokojnejsi.
U mna to funguje super len s bylinnymi cajmi.
skus.

colin

tie bilinne tab.su na predpis a vazne si po nich tak pokojna ja byvam tiez v niektorych situaciach dost nervozna az tremistka a zatial som si dala tab.Guajacuran ale to som mala na predpis preto lebo som byvala obcas nervozna s tehotenstva..a este mi ostali ale moc ich neberiem...