Alkohol a tehotenstvo

ninnka

zzzzzzzz nezabudaj ze to, co prajes ty mne, sa ti v zivote urcite prihodi. To postihnute dieta sa narodi tebe a nie mne. Cakam krasneho zdraveho chlapceka, ktoreho uz teraz neprekonatelne milujem a ma sa narodit o dva tyzdne. To ze si ma totalne zdeptala a rozplakala ti radsej ani nebudem pisat. Boze, to je neuveritelne ze existutu aj takito ludia. Je mi z toho strasne zle :-(

nepochopim

TEDA TO JE UROVEN ..... ani najväčšiemu nepriatelovi by som v zivote nepriala postihnute dieta .... vynadaj ak chces jej - aj ked nemas na to pravo, ale nazor povedat mozes, ale zelat postihnutedieta niekomu, je mi zle z toho - to dieta za nic nemoze!!!

fiatka

ja este tehotna niesom tuto temu som zalozila zo zvedavosti o tom co si o tom myslite a tak...lebo tiez som pocula ze niektori lekari odporucaju to vinko ci pivko a niektory zas vobec... take prispevky ako tu zanehal/a zzzzzzzzz myslim niesu na mieste...aj ked to je nazor ale niekomu prijat taku vec? tak ver ze tebe sa to vrati dvojnasobne... zamysli sa komu co prajes...

jajka001_

mimochodom, ja ked som bola tehotna, tak mi tiez hovorili ze kedysi LEKARI ODPORUCALI PIT PIVO v malych mnozstvach kvoli dojčeniu. a lekari pitie jedneho pohara vina alebo piva za mesiac nevylucuju. zzzzzz a nezabudni, ze co siris okolo seba, sa ti stonasobne vrati

jajka001_

ja som vobec nepila pocas tehotenstva, naco riskovať. alkohol nie je prirodzeny, dieťaťu nič nedá. či a do akej miery može poškodiť dieťa to nezistiš, može mať psychicke problemy napriklad a nebudeš vedieť, či to nebolo z toho že si pila. ak by nedajbože narodilo postihnute, budeš si to vyčitať do konca života, aj keby na pričine nebol ten alkohol. radsej nepi.

ninnka

No ja som bola dost opita v prvych tyzdnoch tehotenstva aj som fajcila, lebo som nevedela ze som tehotna.Velmi som sa potom bala o zdravi vyvin dietatka v brusku. A teraz v 9. mesiaci si doprajem deci vinka raz za tyzden...