Vytok ako priesvitna želatína

Klarus

Baby, mam tiez tu priesvitnu natahovaciu zelatinu na gatkach. Som isla na wc a na nohavickach to vidim. Akoze, ja to tam mavam casto, je to zle? Prepacte som neskusena a som uz po menstruaci od juna 2017 to mam. Je to ovulacia? A co je to ta ovulacia?

Nikol123

Ahojte..mam vytoky (priesvitne a zlte)uz niekolko rokov..neriesila som to..staaale som chodila k doktorovi na prehliadky ani jednu som nevynechala..zistila mi doktorka cystu bola som v ke platila som si za ultrazvuk a vraj to je cysta no objednali ma na laporoskopicku operaciu zobudila som sa po narkoze a doktorka mi oznamila,ze to cysta nebola,ale zlepeny od zapalov vajickovod..tak mi ho museli odstranit..vyhladala som doktora v ke onkologa a ten mi vravel,ze mam otocenu naternicu a myom v maternici ma 2cm..ale mna stale stvu tie vytoky..bral mi aj v ke aj tu doma vyter ,ale taky rozsiahlejsi a vysledky sj vraj super..tak ja neviem ten vytok mam uz niekolko rokov :( mam 25 a uz to trva asi 10rokov.mate niekto rovnaku skusenost?alebo mi poradte co mam robit :(

Romca111

Ahoj ja tento vytok mam uz 2 tyzdne a menzes mi meska mesiac co je umna normalka mam nepravidelnu menstruaciu dakujem za odpovede.

kablica

lubiss, tiez sa divim, ako ta pan doktor vybavil...robil ti kultivaciu? pretoze to, co opisujes, je uplne normalny hlien z krcka maternice, ktory sa v obdobi ovulacie stava riedkym az tahavym a mimo ovulacie zase hustne, az ma konzisteciu priesvitnej, pripadne mliecne sfarbenej zelatiny

adriiiiii

Lubis mas ovulaciu ziadnu bakterialnu vaginozu nemas.Zobral ti vobec lekar vyter na kultivaciu?Ci len tak ti supol antibiotika?

lubiss

jasom bola dnes u doktora lebo mam to iste jako keby som zo seba vytiahla strasne husty sopel priesvitny a miestami takej mliecnej farby ....doktor mi daj antibiotika na vkladanie a nasledne take tablety na floru..vraj to je bakterialna vyginoza..nic nezriedkave

nezufaj

ahoj zufalocka.
tiez sa mi to tento cyklus stalo, preto som aj rada, ze som objavila presne tento nazov temy. uplne to bolo ako zelatina, nie ako vajecne bielko, to zvyknem mavat. bolo toho vela taka az "hrca" ledva som to vytiahla. podla mna je to tiez ok.. bola to ovulacia. telo sa vycistilo.
a velmi sa cudujem aki vseliaky "dobry" ludia tu pisu. fakt pakaren