Postup cistenia pleti

Príspevok v téme: Postup cistenia pleti
flower7

chcem sa spytat...co pouzivate na cistenie pelti a aky je vas postup rano a vecer+ napiste aky typ pleti mate? ja osobne mam plet z rozsirenymi pormi-vyrazne a s miernym sklonom k akne. ja si rano umyjem tvar cistiacim Gelom od Loreal a oplachnej, potom si uz na tvar nedavam nic ani make up, ani krem a vecer si znova umyjem tvar cistiacim gelom, docistim plet.voodu a potom dam krem.

medka

Rada by som odpovedala na tvoju otázku. Poznáš Galvanic SPA od firmy Nuskin? Tento malý zázrak ti detoxikuje tvoju pokožku až do tretej vrstvy.Akne ti porieši tiež a keď budeš mať záujem naučím ťa postupnosť pri ošetrení pleti

jednoduche:d

ja sa vecer osprchujem cize aj celu tvar .a niekedy na vyrazky ktore mam na cele obcas nanesiem alpu tamponom.a raz za tyzden alebo za dva tyzdne peeling.thats all

akinom007

ja si rano umyjem tvar cistiacim gelom
a vecer sa tiez umyjem cistaicim gelom a potom sa nakremujem nocnym kremom. ten krem mi staci raz denne lebo mam mastnejsiu plet

danuska123

no podla mna by si si mala davat rano na tvar krem , ved cez den sa na plet usadza kopu necistot a prach.ja osobne si rano plet vycistim takym penivym gelom s aloe vera z oriflamu, dam si tonizujucu pletovu vodu a krem na zmiesanu plet.vecer si plet najprv prejdem vatovym tamponom nech dam nanos makeupu, necistot a mazu dole,odlicim oci gelom , navlhcim tvar, dam zase ten gel s aloe a dama si garnier masku 3v1, sluzi to ako maska, peeling a este neviem co:)necham posobim minutku, dve dam dole a dam uz iba krem na noc a okolo oci davam ocny krem. mam mastnu T zonu a licka suche a ked mam nejaku vyrazku nedrbem do nej a nie je problem:)