Je epilator dobra vec?

elen666

a co hovorite na holenie šušku.medzi nohami.tam sa musim holit kazdy druhy den pretože zarastam...boli to a aky je vysledny efekt....a co hovorite na podpazusie??..aj tam to po depilacii rastie tak pomali...dakujem

jajka001_

pre mna urcite lepsi strojcek ako holenie, v lete by som sa musela holit kazdy druhy den, pri strojceku staci raz za dva tyzdne, chlpky mi nezarastali mozno jeden dva a to nie je problem, a co sa bolesti tyka tak prvy raz to bolo najhorsie potom v pohode, chlpky su ovela jemnejsie. len treby mysliet na to ze pokozka bude par hodin podrazdena, takze ziletka je na rychle riesenie vhodnejsia. ja to tak kombinujem, podla potreby.

jojoj

ja mam braun silk epil, taky bielo fialovy, epilator a orezavac v jednom s masaznymi zubkami.. bol sakra drahy a odkedy som si ho kupila som ho uz nevidela v obchodoch, ako keby ho stiahli z predaja..
pouzivala som ho niekolko mesiacov - nohy a ruky a bolelo to jak svina aj prvy krat a aj po mnoho pouzitiach to bolelo, chlpky zarastali a tvorili sa cervene vyrazky, ktore svrbeli, hlavne na miestach kde ma ponozky otlacili.. boh vie ze som bola trpezliva, ale na co vsetka ta bolest, ked mi chlpky rastli skor a rychlejsie ako po oholeni ziletkou.. neviem co som robila zle..

ekusik

ja mam braun,a na nohach hladka ppokožka vydrzi cca 2 tyzdne,potom postupne dorastaju,a tiez aj niektore zarastaju,ale inak v podpazusi nezarastaju vôbec a stači ked si raz za 2 tyzdne, zo začiatku v podpazuši to bolelo 2 dni,ale potom pravidelne necitis nič

neva

podľa mna je to dobrá vec. Najskôr to bolí, ale keby sa mi chcelo každý týžden prejsť s nim po nohách, tak by to bolo super. Za týžden vykune len pár a tie behom minutky sú preč a takmer to necítiť.

bobika 1

ja mam silk braun a tiež ho nepožívam, zarastali mi po nom chlpky a ešte asi mesiac aj ked som si holila žiletkou som si davala do poriadku pokožku, lebo po každom holení som sa vyhádzala, takže ja jednoznačne odporúčam žiletku.

Lucinka33

Ja mam tiez starsi Philips, ale nepouzivam ho, pretoze mi zacali zarastat chlpky a aj to hrozne svrbelo. Pomohol mi vsak v tom, ze mam chlpky ovela jemnejsie ako predtym a aj pomalsie rastu.

jajaja295

ja mam braun a som celkom spokojna a ked sa pytas na bolest,tak zavisi,kolko mas chlpov a mna depilácia noh bolela dost,ale potom to bolo v pohode a ruky tie ma strasne boleli,ale na vsetko sa da zvyknut