HAK

severanka

kiki: tá hak pri ktorej som nešpinila lebo som ju vzala na piaty deň mi absolutne nesadla, takže to nebolo tým

severanka

ale baby prosím vás, každý lekár vám povie, že to súvisí s tým dňom kedy vezmete prvú tabletku... ja som prerušila raz užívanie NA Pár mesiacov a ked som zaťíala znova vzala som prvý deň a špinila som.. takže asi viem o čom hovorím... jantal: ak niekto špiní tri mesiace treba zmeniť tabletky, a nie je pravda že špiniť bude tak či tak... ak to vezme iný ako prvý deň, je riziko špinenia podstatne znížené

kiki

Severanka, nesuvisi to s tym. Telo si musi zvyknut a je jedno kedy ju zacnes uzivat. To, ze ty si nespinila je len vysledkom vysledkom nahody, stastia a HAK, ktora ti sadla.

severanka

kik: neni pravda čo si napísala...špinenie na začiatku užívania súvisí s tým kedy začneš HAK užívať...

severanka

kika. ak nechceš aby si špinila, tak najlepšie je brať druhý až piaty... ja som svoju úplne prvú antikoncepciu brala až na piaty deň a bolo to v pohode... ja navrhujem teda piaty deň

kiki

Kika, spinenie nezavisi od toho, kedy ju zacnes brat. Suvisi to so znasavostou antiky, reakciou tela. Niekto moze spinit aj 2 mesiace, niekto vobec, takze v tomto pripade je to jedno.

kika.

ja som písala aj do inej témy, ale napíšem aj sem. Baby prosím, dnes som dostala menštruáciu a mám začať prvý krát brať HAK. Niekto hovorí začať brať v prvý deň, niekto,že na druhý až tretí. Tak kedy si mám zobrať, aby som zabránila špineniu? Nejde mi o ochranu pred otehotnením, ale o zabránenie špineniu. Ďakujem vám.

severanka

bože, baby, nečítate príbalové letáky? toleranci aje 12 hodín, tá jedna hodina hore dole nikoho nezabije... berte to normálne...keď o deviatej tak o deviatej...

germina

baby aj ja som s toho mimo beriem vzdy hak rano o 9h a teraz som ju zobrala tak ako by sa cas nemenil cize 9h stareho casu ale co zajtra.po novom case ju mam zobrat tiez o 9H ci ako?nenarusim si ochranu?