predavkovana vitaminmi?? je mi zle! prosim o radu,co dalej

vsevedka

mary_anne, nepredpokladám, že si sa predávkovala vitamínovými preparátmi, kam sa radí:Indonal, zinok, E.vit.,Deprim. Ani jediným liekom (chemickým), ktorým je Napsyn, pokiaľ si dodržala predpísané dávkovanie.

Môže ísť kľudne o vedľajšie účinky Napsynu, ktoré sú dokonca popisované ako veľmi časté: nevoľnosť, vracanie, bolesti brucha alebo nadruška.
Rovnako Deprim, hoci obsahuje len Ľubovník bodkovaný môže mať vedľajšie účinky ako:únava, nepokoj, závrate, bolesti hlavy, zmätenosť či sucho v ústach.
A samotný zinok u ľudí s citl. žalúdkom môže vyvolávať bolesti žalúdka.
Ešte malá rada do budúcna-Napsyn nikdy nekombinuj s Aspirínom, môže vyvolať krvácanie v gastrointestinálnom trakte.

[zruseny12]

mary_anne,ty si spominala,ze mas CELIAKIU,a odrazu si vela tabletiek zobrala,mozno to bol velky napor na zaludok...druhykrat si ich nejak rozdel,neber vsetky naraz...
mne sa to tiez stava a zoberiem len jednu tabletu,pride mi velmi zle...celiakiu nemam,ale tiez mam problemi zo zaludkom a travenim...

mary-anne

tak, je mi uz podstatne lepsie.
dakujem vam vsetkym za rady. viem do buducnosti, co urcite nemam robit.

pekny dnik

mary_anne

no jem prave, dufam,ze to bude lepsie.
mimi323- ano viem, ze to nie su vsetko vitaminy, ale tak ved to je teraz jedno, nevedela som v rychlosti, ako nazvat tuto temu. vies, len hlupy sa uci na vlastnych chybach.achjaj

elviee

Vidim, ze zbytocne tu budem vysvetlovat nieco o podrazdeni zaludocnej steny viacerymi tabletkami naraz a o nutnosti zjest nieco suche...tak sa maj a premyslaj, preco ti je zle.