ZLE ALEBO DOBRE??

tarča

neviem kolko mas rokov, no hmotnost je vzhladom na výsku primeraná. Povedala by som, ze si stihle dievca. Neskúsaj rozne hlupe diety. Dnes mnoho dievcat práve takým sposobom sa dostávajú do kolotoča z ktorého uz sa len tazko vystupuje - anorexia, bulímia, .... Verím , že tie pojmy poznás, neber to na lahkú váhu. Radšej chod do posilovne, tam si zacvičís s ohladom na telesné partie - kde chces ubrat, či pridat. Dá sa to, len chod na to z tej správnej stránky

duda21

Ludia dakujem Vam moc uz som si uvedomila ze su omnoho horsie problemy ako ma t velke brucho a dam na vse radi skusim pozerat co jem a postupne budem vylucovat dakujem mocc

brunca

mas nafuknute brucho po najedeni? tak to asi rychlo a hltavo papas, skus to velmi pomaly a mozno si daj medzi tym aj 5 min prestavky, alebo skus zmenit stravu-radila by som oddelenu-uvidis ake budu vysledky,podla mna to mas z nejakeho druhu potravy,len musis prist na to z ktoreho postupnym vylucovanim a pozornym sledovanim. ale ak to mas stale po najedeni,tak je to ze hltavo jes a poriadne nepozujes stravu,teraz myslim v tvojom pripade naozaj riadne pozut.poradila by som ti aj akupresurne body po najedeni,ale najprv vyskusaj toto.

gogo

V 15 som mala 166 ale 58kg a tiez väcsie brucho. Zavidi od svalovej hmoty, ze aky zivotny styl vedies. Ono to skutocne moze byt alergia, co sposobuje nafukovanie. Je vela moznosti: celiakia, neznasanlivost laktozy, helicobakter pylori, ... ale aj uplne narmalne tazkosti s travenim.

zanda

....a to iba ja som dokonalá? Mám 168 /68 kg a veľké brucho ma netrápi. Je to len uhol pohladu.Vždy bude mať niekto menšie.A pre potešenie vedz,že aj ďaleko vačšie...

duda21

gogo mam 15 rokov myslis ze to este sa upravi ale ludia vtom je problem ze ked schudnem pet kil a dam doseba malu porciu hned to priberem preco&,

eviak

nevymyslaj, je to vyborne!! mozno si na nejaku potravinu alergicka, preto ta "zduje" :) skus activiu, mne pomohla. mala som rovnaky problem