milovanie za svetla

linda

je to len o tom,ze to mame v hlavickach zakodovane,ze po tme je to ono,nie je to tak,ak po tom tuzite,tak na co cakat do vecera,kludne si to uzite aj cez den a mozete vecer ist niekam von a trebars pokracovat neskor v tom co bbolo cez den,je to prijemna zmena

irenka

zo zaciatku som sa dennemu svetlu vyhybala, ako sa dalo, ale neskor mi to prislo prirodzene (aj ked mam kamosku, ktora aj po 2rokoch nesexuje za svetla-odzadu). chlapov to viac vzrusuje a ked som to videla na mojom, opadla aj posledna hanblivost

zanetka

ked sa maju dvaja rada a lubia sa tak to je jedno ci to robia za svetla ci za noc,hlavne ze su spolu a miluju sa....

sin

Ja ked ficim za svetla (a to myslim fakt svetlo, denne silne svetlo), tak sa smejem. Ale nevadi mi to. Nehanbim sa, ani ona. Ale je to sranda :DDD

ninuska

len sa nesmies hambit a mysli na to ze je mu sa to urcite bude pacit viac ako v tme,ja som sa tiez hanbila,ze sa mu nebudem pacit atd,ale je to celkom v pohode

biblinka

ja som sa milovala v noci..a potom som dostala chut aj rano a celkom sa mi to pacilo ...ziadna hanba len zivot :)

tea

Aj ja som sa strasne hanbievala, ale to casom prejde. Skuste sa najskor milovat pri tlmenejsom svetle, mozno sa Ti to napokon zacne pacit. Dolezite je, aby si nerobila nic, co Ti je neprijemne.

tyhfle

sprvoti som sa aj ja trochu hanbila ae cim dlhsie partnera [poznam tym mam k nemu blizsie a uz mi to pride celkom prirodzene