HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

piankopohoda

RNG - veľmi si cením váš príspevok a na základe jeho obšírnosti aj usudzujem, že máte v tejto veci bohatý prehľad. o mnohých týchto probiotikách som si už pozrel aj niečo viac a preto by som sa Vás aj chcel spýtať či poznáte aj ich vhodné dávkovania a kombinácie na dosiahnutie čo naúčinnejšieho efektu.... .

RNG

antiviralne este raz:
selen, zinok, probiotikum Lactobacilus Bulgaricus, L-lysin ,aloe vera, vitamin C, echinacea, baza, astragalus, collostrum ,GSE, oreganovy olej, lapacho,extrakt z olivovych listov a nakoniec najsilnejsie, chaparal(larrea tridentata)
Samozrejme na kazdy z nich musi byt spravna davka na klinicku ucinnost.
Echinacea nie je prave najlepsi vyber, lebo po dvoch tyxdnoch brania ju obvukle telo odmietne. Naproti tomu aloe vera, astragalus, extrakt z olivovych listov sa mozu brat neobmedzene dlho bez problemov.
A selen, zinok a probiotika potrebuje kazdy doplnovat, lebo ich v potrave nie je dost.

piankopohoda

podobne ako mnohý z vás trpím z dôvotu tých malých potvoriek a už nejaký čas hľadám účinnú liečbu bez pomoci lekára. zatial sa mi len podarilo nájsť krém, ktorý som si objednal s tejto stránky www.genitalwartstreatment.co.uk ... je v angličtine, ale ak by mal niekto zájem môžem niektoré veci z nej preložiť.... . dalej som len našiel prípravky z rastliny achinacea a koloidné striebro. zatial som nedosiahol skoro žiadny efekt :-P.. taktiež sa teraz zameriavam na alternatívu aloe vera... ak by niekto z vás vedel načrtnúť vhodné kombinácie a dávkovania prírodných produktov, ktoré by pri liečbe bradavičiek mohli pomôcť, veľmi rád si prečítam jeho mail, poprípade príspevok :-p... dakujem

sandrine

Ahojte, chcem sa spýtat, aké mate skusenosti so zamrazením bradavic tekutým dusíkom, kolko opakovaní je potrebných atd. Ja som bola teraz druhý krat a okrem toho že mi spalili kožu zlepsenie nevidím.

didusska

ahojte asi pred mesiacom sa aj mne spravily take male vyrastky okolo klitorisu ktore sa mi stale zvecsuju a vnutri v posve sa mi tiez zacaly robit a jednu mam taku vecsiu bielu co to moze byt??su to bradavice alebo mam nejaku pohlavnu chorobu??prosim poradte ...

dada

Ahojte ....spomínané bradavice trápia aj mňa, prvý krát sa objavili počas tehotenstva a po pôrode mi samovoľne zmizli. Žiaľbohu teraz po ôsmich mesiacoch sa mi objavili znova. Vedel by mi niekto poradiť, čo by som mala užívať na zvýšenie imunity, keď ešte dojčím?

lulinka

nemaš sa čoho bat. ak by si mala genitálne bradavice isto by si ich nemala len 2 za tyzden by sa ti to rozsipalo vsade.bradavice previsaju a ak by si si ich zoškrabala krvacalo by to a objavili by sa ti opat.

basha

sad girl,s tym partnerom neviem,mohla by si sa opat nakazit od neho, ked nie je on vylieceny-ale s touto chorobou clovek nikdy nie je uplne vylieceny,v tom mame strasnu smolu.ja posilnujem imunitu,ale nejako to nezabera, tak neviem co to,ale tebe drzim palce, nech sa vyzdraviete :o)