HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

lilipo

aha ja som si robila ti ekupele ale nie az s 2 kg soli :-))) ale ci, pomohlo..a bolo to asi len to lebo nic ine som uz neuzivala :-)

len_til_ka

lilipo...k tomu solnemu kupelu...normalka napustila som si plnu vanu teplej vody a do nej vysypala asi 2kg soli...a tak asi tristvrte hodku som lezala vo vode...tod vsjo:)

:(((

ahojte ..pisala som sem asi pred 2 tyzdnami koli HSV 2 :(..bola som totalne zufala a v tych najvacsich bolestiach ...este k tomu som spominala ze som momentalne v irsku ...takze uplne nestastie a dostala som to prvy krat-TU ...bola som u gynekologycky...tu maju zakonom len zeny ,tak mi odlahlo ze sa na to pozerala radsej zena ,ako muz!..no a dala mi asi "1500" liekov...predpisala mi VALTAREX (valacyclor),potom antibiotikum ...dva druhy liekov proti bolesti a masticku ZOVIRAX(acyclovir)...10dnova liecba za den som uzivala asi 11 liekov...zatial klop klop..UCINNA -11.maja to bolo...pri ustupovani bolesti a symptomov som pocitovala neskonalu ulavu a bola som stastna ze to odchadza ,no mam taky zvlastny pocit ..snazim sa na to nemysliet ...ale zenska intuicia je predsa intuicia....nechcem na to ani pomysliet zeby sa mi to opat vratilo...za 2 tyzdne idem na slovensko...a tam sa poradim so svojou gynekologickou=dufam sa mi to dovtedy nevrati PROSIM BOHA!...sledujem a studujem cely internet ...vsetko ohladom HSV 2 aj 1..
od epidemologie ,virusy az po imunomodulatory a vsetky mozne prevencie a informacie o tej chorobe ...kupila som si hned zinok(ASPOM) ..a s priatelom spavam len s ochranoou(co neviem ci je uplna ochrana ,ale dufam)...no aj tak mam v sebe stale isty strach....a ten budem mat asi uz navzdy:( ..chcem sa len opytat na menstruaciu spolu s herpesom??....je mozne ze sa mi bude vracat spolu s nou? ....mala by som ju uz aj dostat a som s toho dost nervozna :( ???

nikkol

Ahoj "modračik", nejako sa tu moc neorientujem dobre tak neviem akú máš mailovú stránku,moja-nikkooll@gmail.com. Ja sa chcem spýtať, či si to mala aj vnútry alebo iba vonku. ja to mám už od januára a od vartecu cez nejaké vitamíny od kožnej - Cordyceps som prešla bez úspechu. mesiac užívania takého divného prípravku mi pomohlo trochu na tie vnútri, je ich menej, ale vonku stále sú. idem skúsiť koloidné striebro, aj natierať to do pondelka, ale tak neviem či to pomôže. a to aloe sa tiež zdá že funguje, tak možno.....

alzbee

Ja som mala kondylomy a chodila som s nimi ku koznej.
Mam ale kamosa, ktory ich mal tiez (suvislost, ze sme sa nakazili navzajom v tom nehladajte:)) a on nebol absolutne u koznej. Kupil si kvet aloe vera a odrezaval si z neho kusky listov a potieral ich tou šťavou...preslo mu to:)) on ich mal aj v konecniku, takze si "tam" tie kusky listov aj vkladal.

lilipo

Asi to bude tym slanym kupelom lebo som si nacitala na nete a bolo priamo pisane ze posobi a to. ako si si robila ten kupel?

len_til_ka

No ja som sa s genitálnymi bradavicami tiez dlho trápila..skúsala som si to potierat vsetkym moznym aj uzivat vitaminy aj sirupy na podporu imunity ale nic...no skusila som este na to homeopatiu..bo aj kedysi davnesie som mala bradavice ale na nohe a tiez mi pomohla homeopatia..ale nie z lekarne..ale sla som k homeopatovi ktory mi dal len jeden liek na vsetko co ma trapi..aj ked je to drahsie no uz som nevedela co s tym..odvtedy presli mozno tri tyzdne a uz nemám skoro ani jednu ani neviem kedy sa mi zacali stracat.. a to som ich mala dost rozsirene lebo som sa holila..Takze velmi dolezite neholit sa aj ked je to blbe ja viem ja mam tiez priatela.A este som si casto robila poriadne slaný kupel a raz zacas potrela cajovníkovým olejom.Mozno mi to zmizlo aj z toho kupela neviem...ale doteraz mi nic nepomahalo az po tej homeopatii mi to zmizlo.A som taka stastna ked necitim tie hrbolceky...snad by sa to uz nevratilo..drzím palce

modracik

lilipo, nikooll:keď ono lekári nedajú na vnútorné preliečenie nič, potom kým natieraš,tak je dobre,no znova sa to vracia.Tak je to aj s plesňami,/mykózy a chlamýdie/,aj s vírusmi HPV.Ja mám veľmi dobré skúsenosti s prírodnými prípravkami,doplnkami výživy, ktoré nemajú vedľajšie účinky a pomôžu:prírod.antibiotikum z včelieho produktu,Berry nectar,či cesnak s tymianom.Ak potrebuješ viac vedieť, napíš na meil.