asymetria prs

lolajja

honey prekonaj strach a urcite to vyuzi! jeden den alebo tyzden stresu pred operaciou - to vydrzis...lepsie ako byt cely zivot nespokojna a preplaca ti to asi zdravotna tak to vyuzi ked to je zadarmo!!!! urcite !!!!

HoNeY_009

ked som mala 4 roky bola som operovana na rakovinu absolvovala som ozarovanie a tak sa mi jeden prsnik viac vivijal ako druhy teras mam 17 rokov a na buduci rok moznost absolvovoat zadarmo plasticku operaciu, welmi sa bojim co by ste robili na mojom mieste?

delphia

zial, tam nepoznam nikoho...
co ja viem ci o tom vedia alebo nie....zeny to urcite nerozkrikuju a chlapi sa s tym zrejme "nechvalia" kamosom pri pive. takze asi skor nevedia

cucik

nie nie som z vychodu som zo stredneho slovenska a nevies nahodou ci taketo zakroky robia aj v Banskej Bystrici?Sme spolu uz 12 rokov ja mam 28 takze to bola laska ako hrom, ale teraz v poslednom case je to hrozne. Chlapy o tom nevedia, ze to zeny mavaju? Vidim na nom ako ho to trapi. neviem co robit.

delphia

cucik kazda zena ma urcitu asymetriu prsnikov. a vobec- nasa jedna polka nie je 100% identicka s druhou polkou. pozri si na oci. ani tie nemaju rovnaky tvar. a v pripade prsnikov je tiez asymetria, ale nie vyrazna. no su pripady, ked je velky rozdiel- aj 1-2 cisla.
no zas netvrdim, ze to ma kazda druha baba, ale ako som uz pisala, tak nie je to nic vynimocne.

cucik, ak sa ti dokonca pre tuto vec ruca manzelstvo...tak vies, podla mojho nazoru to manzelstvo by sa zrutilo tak, ci tak....ak muz lubi, cti a vazi svoju zenu len pre jej fyzicky vzhlad, tak to nie je 100% vztah. ale je to iba moj nazor, aj ked musim povedat ze nie celkom subjektivny, lebo som roky pracovala na plastike a som mala moznost sa stretnut s pripadmi, ze zeny si napr. davali zvacsovat svoje prsia prave pre udrzanie uz svojho rozpadavajuceho vztahu, a mozem ti povedat, ze aj tak nakoniec ten vztah krachol...
takze myslim ze nebude problem len jedine v tvojich prsnikoch.
ak si z vychodu a chces poradit plastickeho chirurga, tak sa mi kludne ozvi na mail.

cucik

DAkujem za odpoved. A to kazda zena co ma taky problem ide na plastiku a kde na to beru prachy?Mne sa dokonca ide preto rozpadnut manzelstvo, moj muz ma totiz vidi ako nejaku ohavu. A ja ked vidim tie vsetky baby hore bez s peknam poprsim tak mi je z toho normalne zle.