BION3

noonaa

tak ja ho beriem uz asi 12 dni a prvych 10 som sa citila skvele,ale teraz ma zacina zase nafukovat a to nejem nic take....tak neviem :)

[zruseny12]

no ja si myslim,ze to co som napisala o tej plesni,ze mi ju nasli v krvi...ale nech sa vyjadri on...inak pekny den noonaa

no prajem ti aby ti pomohli,len tam je aj ten problem,ze nie kazdemu vsetko rovnako pomaha na 100%...

kazdy si musi hladat,svoje dolpnky,a vsetko,co mu pomoze...
ale,to ze je BION3 dobry,mi povedal odbornik,nemam to vymyslene...

noonaa

to by aj mna zaujimalo,s cim nesuhlasi oxy...lebo aj ja som ich zacala jest,dufam,ze to bude mat vplyv na moje zdravie

[zruseny12]

OXY,nechapem na co narazas...ked na krv,ze mi to tam zistili,tak...

ja chodim na MIKROSKOPICKU KVAPKU KRVI V TMAVOM POLI a tam mi to zistili,tu plesen,videla som to na vlastne oci...:0))))....este nieco....ak mas este nieco,mozes sa pytat....

[zruseny12]

ahoj,vies neda sa to tak presne povedat,to skor mi lekar povedal,ked som bola na krv,ze je vydno na krvi,ze beriem probiotika-lebo som mala cistu krv-bez plesni...pytal sa ma ake beriem,no a chvalil ich...
ked som ich vymenila,uz je to horsie,netusila som,ze robim zle ked si menil probiotika za ine...
planujem aj ja si ich zasa kupit...dobru noc noonaa

noonaa

ajoj mariaaa, prave na tvoje odporucanie som si ich kupila,prekvapiala ma pomerne nizka cena....po akom case si zacala pocitovat nejake prve vysledky?

[zruseny12]

ahoj noonaa...

bion3
ja som ich niekedy brala,a tiez uvazujem,ze sa k nim vratim...
prave aj koli vit. a miner.