vibrátor-používate?

izaura1222

fajka je neucinna to som este nepocula ze by bola fajka neucinna mozno to tvoj priatel asi nema rad fajku ale teda co ja viem tak fajka je ucinna vzdy

izaura1222

no zalezi aky stoji to od 500 aj do 4 tisic zalezi ake to ma funkcie hihi ono v dnesnej dobe je to ho vela rozne druhy tvary funkcie farby materialy ja osobne nepouzivam vyskusala som ale je lepsie ked pracuje muz ako by som sa ja este mala namahat hihi ale ved vyskusat treba preco nie

elen666

a ked sa smiem spytat.....aky druh mate??...co aj draždi klitoris...ako vybracie...alebo len klasiku??..a urcite mate aj s baterkami??...a co pouzivate ako pre chlapa??....nejaky analny??...alebo gulicky...tie analne...alebo co??..lebo to že mi muž dokaze urobit a rozdrazdit klitoris je pekńe ale ako to vratit jemu...aby aj on bol spokojny..pretože fajka je podla mna už neucinna aj ked mame predohru a hrame sa niekedy až tých 60 minut.Prosim poradte,tato tema aj mna zaujima a som rada že si ju SIDA nacala.
Dakujem za radi...papa

tinusska

ja som raz kupila... priatel si zo mna utahoval, ze nech kupim a tak... vedel, ze mi to bude blbe ist pytat ho pytat... no "nasrala som sa" a kupila... skoro ma prizabil a pouzili sme ho za pol roka asi AZ 2krat... no viete, rusili sexshop a vsetko mali za polovicu.. no nekup to...