a je koniec................:o(

fery

Viem, že teraz keď ti poviem hocičo, tak ti nepomôžem. Rozchody tak vždy bolia. Každého to tak bolí. Ty si nespravila chybu nikde, neobviňuj sa! Konala si najlepšie ako si vedela. On možno nemá odvahu mať dlhší vzťah alebo ešte nedospel, aby mal dlhší vzťah. Možno sa bál, že ak ti dá viac, tak ho zraníš ty a nikto nechce byť zranený, preto to radšej skončil on prvý.

nikulla

ja mam skoro 20 a on mal 25..chodili sme skoro 4 mesiace po 2 mesiacoch mi povedal ze ma Lubi aj ja jemu, lebo sme to naozaj tak citili, potom prisiel prelom.mesiac a vsetky jeho predosl vztahy trvali cca tolko a tak ako by si povedal ze aj tento skonc, on mi to aj tak povedal, ze on vie ze dalej to nepojde, ze ma prestane lubit, ako by mal potrebu stale mat inu lasku pri sebe o sex mu nejde..milovali sme sa len parx...islo vazne o city, ze sa lubime bolo nam super..a potom to prislo rozchod

fery

S týmto ti náhodou viem poradiť, len vlastne záleží na mnohých okolnostiach. Záleží na tom, koľko máš rokov, ako vnímaš život, koľko ste spolu boli. Aký si typ človeka. Čo ťa trápi...

nikulla

slusny_muz..ty si chlap tak mi to vysvetli:lubil ma cele 4 mesiace a este aj dodnes ma lubi svojim sposob ako povedal vcera, jeho vztahy boli kratke..thak si vsugerov.ze ani tento nebude fungovat..lebo trva tolko ako predosle a tak prisiel rozchod...2dni mi hucal do hlavy ze ma lubi chce ma aj nechce ma, nechce rozchod aj chce..pisal ze uz nevladze chce mat klud a chce byt sam...nic sa neudialo.coby ho k tomu viedlo nerozumiem tomu..navrhla som nech to skusi este so mnou vydrzat ze sa nebudeme thak casto stretavat...povedal ze uvidime..ale vcera povedal ze asi nie..vysvetli mi to....

slusny_muz

No najlepsie je asi zacat nieco robit. Venovat sa sportu, prihlasit sa na nejaky kurz jazyka, vrhnut sa na robotu. Tak aby si si vyplnila svoj cas. Lebo ked sa budes nudit, tak budes stale na to mysliet.
Kazdy sme si tym presli a mnohi nie len raz....

jarca

juj, mojko je mi to luto.. ale najma potrebujes zabudnut. to pekne si ale uchovaj niekde pre spomienky. a chod dalej.. nevracaj sa a neanalyzuj. len zi a uzivaj! :-)