a je koniec................:o(

slusny_muz

No ono je to tazke spravat sa pred nim kao keby nic nebolo. Najlepsie by bolo, keby si sa tvarila akoze Ta to nrozhadalo, len to musis byt silna a je to tazke ak ho milujes. Hlavne mu tam nerob sceny ani ho nepros o lasku. Musis mat svoju dostojnost, ukaz ze si silna zena a nejeky chlap, ktory ani nevie co chce Ta nerozhadze.
No a mimo budes trosku viac ako tyzden...ale prejde to, zas ten vztah ste nemali az taky dlhy....drzim palce a ozvy sa ako si dopadla.

nikulla

neviem naozaj..pomaly sa uz z toho dostavam ale pocitam este taky tyzden ze budem mimo...a este jednu vecicku slusny_muz...ako sa mam spravat ku nemu v nedelu?? pracujeme totiz spolu...mam ho ignorovat tvarit sa ze sa nic nestalo...ale aj pred nim sa trapit??

slusny_muz

Tak na tomto vidis, ze aj ked Ty mu davs sancu, snazis mu vyhoviet po kazdej stranke a on stale nic. Mam taky dojem, ze chce koniec, len sa vzdy vyhovara ne vselico mozne ako na predosle vztahy, slobodu....a neviem o este. Jednoducho Ta nemiluje a nenahovaraj si to.Nevie ako to ma povedat, lebo vie ze Ti ho milujes. Jednoducho to nehaj tak, tvar sa prirodzene, viem ze to je tazke, ked ho stale milujes, ale on nestoji za to. Je to slaboch.

nikulla

neviem....fakt, tiez som to zacala potom tak chapat ze potrebuje viac volnosti ved som mu to navrhla a ciastocne suhlasil..ale vcera sa uz viac priklonil k odpovedi nie...este nechom to tak uvidim ked s v nedelu stretneme v praci...len este neviem ako sa mam ku nemu spravat?? ze je vsetko OK alebo ze trpim...??

slusny_muz

Vies ja jedno nepochopim, ak sa nic nestalo medzi vami, a on Ta len tak prestane lubit? To sa snad ani neda, jedine ze by mal nejaky vazny psychicky blok ohladom vztahov. Podla mna Te nelubil...bolo mu fajn mal Ta rad, ale nechce sa delit o sovj cas s Tebou.

nikulla

pre slusny_muz pytala som sa ho ci lubl vsetky svoje partnerky...ale ze nie, viem ze ma lubil dal mi to preciti, ale on ma skor prestal lubit,on stale nevie co chce akoby stale hladal a nevedel najst..mali sme aj plany ale prisiel osudovy 3 mesiac a koniec....hrozne som sa sklamala cela som sa mu odovzdala..predstavil ma kamaratom..mali sme ist spolu na chatu..pracujem tam kde on..vedeli o mne vseci jeho kamarati..neviem ako sa mam pred nimi spravat..a najhorsie ze v nedelu spolu robime bude to tazke...

slusny_muz

pre nikulla - No neviem co mu je, preco sa vzdy cukne ak to ma trvat dlhsie. Mozno ma nejaky psychicky blok, ze ho budes obmedzovat, resp. on sa musi obmedzovat. Jednoducho nevie co chce ale rozhodne Ta nemiluje. Mozno Ti to povedal, ale asi videl ze by si to rada pocula. Lebo ked niekoho milujeme tak vyhladavame jeho spolocnost a snazime sa s nim byt a on chce byt sam.