masturbacia

Príspevok v téme: masturbacia
cucko

ahojte..potrebujem pomoc...ako sa mam vyprstovat? mne to nikdy nejdeee...ako pocitujem pritom vzrusenie ale nic taqee..ja uz nevjem ako sa mam uspokojit...chcela by som nieco pestrejsie ale neviem co.... keby bol nato niaky navod :( môj chalan to vje genialne ale teraz odisiel na 3 mesiace a sa to neda vydrzat..pls pomozte mi...budem moc rada dakujeem :)

Lolka

:-D smejo ja o krásne neprichádzam, prichádzas Ty. A isto nepoznas doveru k Bohu, pretoze proste a dostanete , klopte a najdete...Bohu nie je nic nemozné, ty si myslís ze Boh nie je vsemohuci a nedokáze taku malickost ako najst veriacemu cloveku partnera len preto ze neuznáva sex pred manzelstvom?

Lolka

tak do cirkvi patria slabí ludia, hriesny...ktorý porusujú Bozie prikazania...a preto sa ludia ktorí uprimne milujú Boha nemajú Bohu klamat? Ved Boh nemoze za hriechy cirkvi..kazdému dal slobodnú volu....Boh chce aby sme boli vsetci stastní, tým ze nedodrzujú sa jeho prikazania si ludia ublizujú...preto sú tie prikázania...kde patrí aj neonanovat.....

xyz

jeden z hriechov je aj obzerstvo a to by ste mali vidiet farara,co sluzil omsu za nasu babku,jedno tucne nechutne vyzrate prasa

Lolka

no smejko:-D o to sa ja bát nemusím to co mi píses...:-D ak ostanem stará dievka tak z určite iných dovodov...myslím, ze mam lepsie otvorené oči ako ty..