masturbacia

Príspevok v téme: masturbacia
cucko

ahojte..potrebujem pomoc...ako sa mam vyprstovat? mne to nikdy nejdeee...ako pocitujem pritom vzrusenie ale nic taqee..ja uz nevjem ako sa mam uspokojit...chcela by som nieco pestrejsie ale neviem co.... keby bol nato niaky navod :( môj chalan to vje genialne ale teraz odisiel na 3 mesiace a sa to neda vydrzat..pls pomozte mi...budem moc rada dakujeem :)

vivka

leerka:...asi si to uvedomila, že pre tých sfanatizovaných áno....a už si zakrýva prstom na monitore slovo masturbácia.

vivka

veverička: už som tie jej dristy čítala...ale teraz naozaj zabodovala. čo si o sebe myslí, že je najinteligentnejšou na fóre????.... a ide poúčať názormi spred 100 rokov.

vevericka

vivka..uz som tu na fore od nej citala raz, ze nepouziva niektore znacky kozmetiky, lebo vraj su spolcene s diablom, tak z hladiska veriacej je to pre nu nepristupne pouzivat...to ma sokovalo asi viac ako toto, len teraz som uz neodolala na nu reagovat..;)

vevericka

lolka a este jedna mala otazka..ked teda sex po svadbe..ok..neberem ti to..ale co ked zistis, ze tvoj uz manzel ti v posteli nesedi ci uz fyziologicky (velkost)alebo by nedajboze chcel po tebe nieco eroticke a vzrusujuce..co mu na to povies??ze je to hriech??ani z lasky k nemu by si mu nesplnila zelanie, ze ta chce pri tom vidiet (napr :) )??

vevericka

cize jednoduche biologicke pochody su podla teba zlym duchom(fasa myslenie)....raz si v inej teme pisala, ze aj rezne treba s mierou ak nam boh dal taku moznost, tak ju mame vyuzit, ale s mierou(ci nieco v tom zmysle)...tu ti ju dal tiez, lebo ak by nechcel, aby si mala taketo pocity nedal by ti ich ..len zjavne u vsetkeho davas vysvetlenie, tak ako ti sedi do konceptu...

vivka

veverička: dobre sa na tom bavím :)))....o čo jej vlastne ide???....nech si klikne na nejaké fórum pre fanatikov a hotovo.