90 dni? niee staci 60 :-)

Príspevok v téme: 90 dni? niee staci 60 :-)
bohemia

je to tu sama 90 dnovka no co tak urobit si vlastny plan na 60 dni?

a to klasicke dodrziavanie ako u 90 dnovej :-) aj ked sa neschudne vytuzenych 20 kg nevadi mne o to nejde ...chcem dat dole par kg do oslavy

zacinam na vahe 78kg
pri vyske 168 cm
a taky moj ciel je 70kg +- :)
aby som sa citila dobre

a kedy zacnem? dajme tomu v pondelok 23. marca :) a ked sa volakto prida budem rada

bohemia

ahojte babusky tak sa ozyvam konecne :-) som rada ze ste sa ozvali a ze nebudem sama :-) pondelok je uz za dverami konecne odhodime pneumatiky :-) jaj tie prve dni uz vidim aka kriza bude hi hi ale ono je to hrozne vsetko mi je tesne a pripadam si taka neforemna...
tak si dnes este doprajte volaco fajnuckeho isto mate doma navarene dobroty ked je nedela :-)

inak co sa nocnych tyka ja som pracovala jeden cas iba nocne...ale poviem ti dietu som nedrzala ale chudla som cele dni som prespala ako tu bolo spominane unava, nervozita ... a v noci som spapala mozno jeden chlieb pred nocnou klasicky obed... tak som dala tusim dole 5kg ...teraz som bez prace tak len papinkam a papinkam :(

RyDusH

prosim vas,moze mi niekto povedat co je to za dietu???ako na nu?????
rada by som tiez zacala..a do teraz neviem co mam robit a aka to je dieta..
ak mi viete pomoct poprosim spravy na Rydushka_sc@azet.sk

happi

hej, to verim, ja som ich tiez robila a som rada, ze uz nemusim. Bola som vecne vycerpana, unavena, nevyspata, nervozna. Vela stastia pri chudnuti:-)

happi

ahojte, ja sa nepridavam, len poradim kockam, kt robia nocne. Ked som sa na to pytala mojho doktora, ako sa stravovat, ked som celu noc hore, povedal mi, ze vtedy ked sa zobudim, zacina mi vlastne den. Priklad:
Zobudis sa o dvoch, do siedmej budes papat len ovocie a vecer o siedmej si das obed. A takto budes pokracovat, o jedenastej si mozes dat nejaky olovrant a co ja viem o troch veceru.

blazka

ahojte, ja zacnem s vami. uz konecne chcem. mam 170cm, 68 kg a chcem sa dostat na 60. pre dobry pocit tesne pod. =) drzme si palce, pojde to.
chcem sa este opytat ci je tu taka co taha aj nocne... neviem ako to mam riesit ked pocas dna spim a v noci som hore a zaludok pyta papat

treskkkka

damy, ja som tu dietu drzala tiez len 60 dni...zacinala som na 82kg pri vyske 172cm a po 60 dnoch som mala 67,5kg..:) takze spoko...a aj sa to drzalo..len potom lieky prisli a pomalicky to slo spat....ale nie az tam, kde predtym.Ale pol roka som sa tesila z toho, ze nevyzeram jak prasa.