Pomoc

Príspevok v téme: Pomoc
maruška

Dá sa povedať,že som pekná baba. Chodíme s manželom na plesy a ja snažím stále vyzerať tip top, aj sa mi to stále podarí... No ale ked sa fotíme a ja potom vidím, ako vlastne vyzerám, tak vyzerám nie vždy veľmi dobre.. Ako je toto vlastne možné??? Mám stále najkrajšie šaty, vlasy, make-up, nechty ale nie som spokojná s tým čo vlastne vidím potom na tých fotkách... Pomôže mi niekto??? Čo vlastne potrebujem zmeniť???

peterm

Ahoj.
Bud rada, ze vyzeras dobre v skutocnosti, nie na fotke.. Su ludia, ktori za to nemozu a nie su atraktivni ani v skutocnosti.. a tiez su plnohodnotnymi ludmi, tiez chcu zit, tesit sa, zazit lasku...
Asi nie si fotogenicka, ako ja ;)
(ale v skutocnosti som fesak.. ;) daco tu smrdi..)

quelinka

maruska, aj ja mam po tridsiatke chi, neboj urcite vyzerame obcas aj lepsie ako aj napr 18tky podaktore, .))
ved sa otacaju aj podla mna tinedzeri
(deti este)

angel1

maruška ja si myslim,ze je to skor o fotogenickosti...su ludia,ktori su atraktivni,ale na fotkach nevyzeraju moc dobre...podla mna nič zmenit nemusiš...

mari

Díky baby........................................... veľmi ste mi pomohli..............Už som si myslela, že som vadná a to mám po tridsiatke...

quelinka

maruska nemen nic, ja som na tom uplne rovnako, proste asi nie sme fotogenicke, a sme hroooozne kriticke, ver ze je takych holiek viac. Hlavne bud sebavedoma!!!

janna

mila maruska ja mam sice iba 19 rokou a ties si dam zalezat na kasdom detaile ci su to vlasi musia byt vzdy ufladene alebo kuceravo ohladene tak isto make up viem sa malovat aj 2 hodiny no a na veci fuuuha je to dlho.kezdy ma chvali ako dobre vyzeram chodim ties na vseliake nobel vecierky ked mam tam kamarat pozve .a ked vidim foto kde som ja histerciim ze to co mam s vlasmi fuuj ale som skareda ale ked si to pozera niekdo iny tak povie tu si dobry a ja ze cooo fuj to nie takze chyba bude iba v nas takze ked povie mnozstvo ludi ze si tam dobra tak bud pohode ak nie tak tie chvilkove nervy vydrzis:)))