ZLÝ SPÁNOK

Príspevok v téme: ZLÝ SPÁNOK
lilinka

prosím poradte mi niečo na kvalitný spánok, v noci veľmi zle spím, stále sa len otáčam a prevaľujem na posteli , furt len kontrolujem budím, aleo idem na záchod....a potom som ráno unavená presne tak ako večer ked idem spať...poradte nejaký dobrý recept, už som si kúpila aj čaj - pre dobrý spánok, ale nemám pocit že mi nejak pomáha...môže za to tehotenstvo? som na začiatku 3 mesiaca...

Alternativa

Tehotenstvo je vyrazna zmena pre Teba, moze to byt spojene aj so zhorsenym spankom. Bud vecer pokojna, aj ked nespis. Aspon tak si oddychni. Skus vecer ist na prechadzku, vytiahni von buduceho ocina, ak je na blizku. Zjedz kazdy vecer banan : obsahuje tryptofan, ktory je nevyhnutny na tvorbu serotoninu. Ak klesne serotonin, dostavi sa unava, depresie. Vecer telo premiena serotonin na melatonin a my s nim lepsie zaspavame. Takze Ti prajem dobru noc, nebud dlho hore :o). Aj to byva niekedy pricina nocnej nespavosti.

damaxy

no ja som si spomenula ked som detom citala rozpravky som neskutocne pri tom vyzivovala a potom cital muz a zaspal spolu s nimi

janosik

mne pomaha kvapka levanduloveho oleja niekam na postel v blizkosti hlavy
alebo caj z medovky, ten ma uspi behom 5 minut

Adulka

ja niesom sice tehotná,no mne ten čaj na dobrý spánok pomáha.dám si ho teplý večer pred spaním a potom spím dobre..normálne ma to uspi..