Alergia na menstruacne vlozky a tampony

Petriška

Ja som atopik a s celkovou hygienou mám dosť veľký problém. S vložkami to bola tragédia fakt des až som narazila na aniónové s upravneým povrchom a sú naozaj super nemám žiadne fľaky na koži a ani nepríjemné svrbenie. Fakt sú veľmi podareným nápadom a asi už aj dosť rozšírené

Seki0101

Ahoj, v prípade alergie, resp. intolerancie na vložky a tampóny môžem odporučiť pozrieť nový e-shop s austrálskymi 100% bavlnenými produktami.
Ja som ani netušila, že klasické vložky a tampóny sú zo silikónov a plastov. A aj cenovo sú myslím prijateľné.

anandang

sorry, že sa ozývam zase, ale napadlo mi, že ak niekto chce, nech napíše mail, môžem ho pozvať a získame body navyše obe ... :D už končím :D:D

anandang

btw, baby čo si tiež chcete kúpiť mooncup, ale tiež sa vám zdá drahý, registrujte sa tam tiež, čím viac ľudí tam bude niečo písať a reagovať, tým rýchlejšie získame body

anandang

mne osobne príde mooncup ako lepšie riešenie než vložky či tampóny... je to oveľa ekologickejšie... čo sa týka hygieny, tiež som o tom rozmýšľala, ale na spomenutej stránke www.merien.sk som si všimla dezinfekčný gél do kabelky, ktorý je možné na to použiť... plus sa to má vyvárať po skončení menštruácie... videla som Mooncup aj v lekárni za 25 eur, ale chcem si ho objednať z internetu, z tej stránky, lebo tam za členstvo a aktivitu na stránke môžeš získať body a za tie zľavu... prípadne ak budem mať dosť bodov, môžem si za ne vraj kúpiť aj celý výrobok... no, ale keďže mooncup na stránke stojí 29 eur, budem asi ešte dlho zbierať, keďže si ho chcem kúpiť iba za body...

majdalenka

liopka, tie tampóny čo spomína Kristy2 je možné lúpiť aj u nás, konkrétne v internetovom obchode www.merien.sk. ale mala by si sa o ich používaní poradiť s lekárom, keďže ti hrozí syndróm toxického šoku.
čo sa týka toho menštruačného pohárika - mooncup, tiež sa dá kúpiť na spomínanej internetovej stránke. ja osobne ho mám. teda rovno 2 kvôli hygiene, na ktorú narážala vsevedka. súhlasím, že je to obtiažne keď si na verejnej toalete, ale keď sa s tým naučíš robiť, tak je to v pohode. ušetríš peniaze, nakoľko mooncup vydrží až 10 rokov a tiež šetríš životné prostredie.
dúfam liopka, že som ti aspoň trochu pomohla. držím palce! :)

majdalenka

liopka, tie tampóny čo spomína Kristy2 je možné lúpiť aj u nás, konkrétne v internetovom obchode www.merien.sk. ale mala by si sa o ich používaní poradiť s lekárom, keďže ti hrozí syndróm toxického šoku.
čo sa týka toho menštruačného pohárika - mooncup, tiež sa dá kúpiť na spomínanej internetovej stránke. ja osobne ho mám. teda rovno 2 kvôli hygiene, na ktorú narážala vsevedka. súhlasím, že je to obtiažne keď si na verejnej toalete, ale keď sa s tým naučíš robiť, tak je to v pohode. ušetríš peniaze, nakoľko mooncup vydrží až 10 rokov a tiež šetríš životné prostredie.
dúfam liopka, že som ti aspoň trochu pomohla. držím palce! :)

majdalenka

liopka, tie tampóny čo spomína Kristy2 je možné lúpiť aj u nás, konkrétne v internetovom obchode www.merien.sk. ale mala by si sa o ich používaní poradiť s lekárom, keďže ti hrozí syndróm toxického šoku.
čo sa týka toho menštruačného pohárika - mooncup, tiež sa dá kúpiť na spomínanej internetovej stránke. ja osobne ho mám. teda rovno 2 kvôli hygiene, na ktorú narážala vsevedka. súhlasím, že je to obtiažne keď si na verejnej toalete, ale keď sa s tým naučíš robiť, tak je to v pohode. ušetríš peniaze, nakoľko mooncup vydrží až 10 rokov a tiež šetríš životné prostredie.
dúfam liopka, že som ti aspoň trochu pomohla. držím palce! :)

majdalenka

liopka, tie tampóny čo spomína Kristy2 je možné lúpiť aj u nás, konkrétne v internetovom obchode www.merien.sk. ale mala by si sa o ich používaní poradiť s lekárom, keďže ti hrozí syndróm toxického šoku.
čo sa týka toho menštruačného pohárika - mooncup, tiež sa dá kúpiť na spomínanej internetovej stránke. ja osobne ho mám. teda rovno 2 kvôli hygiene, na ktorú narážala vsevedka. súhlasím, že je to obtiažne keď si na verejnej toalete, ale keď sa s tým naučíš robiť, tak je to v pohode. ušetríš peniaze, nakoľko mooncup vydrží až 10 rokov a tiež šetríš životné prostredie.
dúfam liopka, že som ti aspoň trochu pomohla. držím palce! :)