existuju Super parfemy aj (max.)do 30€

Príspevok v téme: existuju Super parfemy aj (max.)do 30€
lll

ahoj chcem neaky poriadny parfem,co sa tyka typu vone-korenista,ovocna atd...je mi to v podstate jedno,len aby dlho vydrzal a aby mal silnejsiu koncetraciu,chcem,ked okolo niekoho prejdem na ulici aby ma zacitil!ale prosim nepiste mi znacky ako dior,lancome,chloe...nieco tak maximalne do 30€ ale nie oriflame,avon,chupa chups,cize nieco kvalitne z takej strednej triedy,dakujem:)

lll

zwedavus:no,tak mne sa pacia hlavne kvetinovo-koreniste a este mozem aj kvetinovo-ovocne:)

a este som zabudla hore napisat,ze ci do tych 30€ existuje podla mojich podmienok aj neaky vacsi,cize asi tak 50 ml

zwedavus

samozrejme, že existujú aj také do 30€ a voňajú krásne. v prvom rade je dosť dôležité kupovať v nie príiš predražených obchodoch. jeden parfem ťa môže vyjsť aj na 40€, no inde ho zoženieš aj za 25€. takže na toto si dávaj pozor, občas sa oplatí kupovať aj cez net.
ja by som ti poradila, ale všetko si to napísala príliš všeobecne, určite musíš mať pri výbere svojej vône nejaké podmienky. napíš či by mala byť skôr ovocná, kvetinová alebo korenistá a pod.. tak ti najlepšie poradíme:) vieš, aby sa ti nestalo, že ti vôňa nesadne..