vrastanie nechtov a nechirurgicka liecba

Príspevok v téme: vrastanie nechtov a nechirurgicka liecba
puketos

Z vrastanim nechtov mam chronicky problem raz sa mi to podarilo vyliecit antibiotikami ked som bol chori tak som bral AUGMENTIN a vyliecilo sa to. Len doktorka mi akosi "neveri" a stale ma s tym posiela na chirurgiu ze je to chirurgicky problem a nie zapalovy. Poznate este nejaky dalsi sposob nechirurgickej liecby. Skusal som arnikovu mast ale to len zmiernilo prejavi problemu nie pricinu ochorenia.
dakujem za pomoc.

Petqo

uz som predchvilou psisal do inej temy, skus SCHOLL tincturu na vrasteny nechet... snad to zozenies v kosiciach to nikde nemali, nastastie som to v jednej lekarni nasiel, mali posledny kus

dr.

Tento problem sa da raz a navzdy vyriesit elegantnym chirurgickym zakrokom.Liecba trva po zakroku cc dva tri tyzdne.
A potom uz nikdy ziadna! Ak Vas niekto "lieci"periodicky niekolko krat za rok,tak nevie o tom nic.Clovek sa stava otrokom choroby vlastnych nechtov.
Mozete sa som mnou poradit na :plast@post.sk .

sunnysweetie33

mne tiez zarastaju nechty,ale mam to geneticke.chodim raz za tri mesiace na pedikuru a moja mila pedikerka ma z toho pomalicky dostava..ale dakedy to boli riadne krvaky..velakrat som skoncila na chirurgii..