zmeny počas hormonálnej antikoncepcie

nepoviem

iwa. - ženy ktoré majú problém s bolestivou menštruáciou naozaj nemajú východisko, len sa rozhodnúť pre HAK .. ale tie ženy, ktoré ju berú len preto aby mali pohodlný sex, krásnu pleť, vačšie prsia atd. si nevážia zdravie a je im prednejšia krása a komfort ... možno každej žene HAK neublíži ak ju neužíva tak dlho ako ty .. byť tebou tak si dám urobiť komplexné vyšetrenia, 10 rokov je strašne dlhá doba .. len čisto informačne, aby si aspon niečo spravila pre svoje zdravie .. a tým presvedčila aj mna, ak výsledky by boli O.K., že HAK je neškodná ..
HAK vplýva na každú ženu inak, takže tvrdenia že je HAK svinstvo nemusia byť celkom objektívne .. ale sú to predsa TABLETKY .. každú tabletku ktorú zoberieme, je v nej kus chémie a škodlivín, a ked takúto TABLETKU beriem niekolko rokov tak je viac než pravdepodobné že aspon v minimálnom množstve zanechá stopy na organizme a ženskom tele ..

čo sa týka pharmatexu tak by som chcela vedieť presnejšie vyjadrenie toho doktora aké presné chemikálie pharmatex obsahuje .. a ako môže škodiť ..
či viac alebo menej ako HAK ..

zjuzjika

a ty si lekar, ked o tom tak "vela " vies....usudzujes a pises iba na zaklade clankov na nete, ktore aj tak nie su objektivne, tak sklidni hormon...

niekto

iwa ked ma bolestivu menstruaciu je to nieco ine

pharmatex nema vedlajsie ucninky podla vsetkeho ten lekar o tom moc nevedel
pretoze pharmatex nenarusuje microfluoru ako napr patentex oval n (ucina latka noxion alebo nieco tak nepamatam )
a lekari sa na fakulte ucia ze HAK je v pohode skoda ze nemam ten clanok tej gynekologicky tam to presne popisuje
inak ako nehnevajsa ked len jedna zena z polmiliona dostane mrtvicu tak by som to nebral
a mas pravdu nepisu zeny ktore problemi nemaly takych je vela problem je v tom ze je aj iste % zien ktore problemi maju a tie probleemi mozu byt dostt zavazne

a aj ked teraz problemi nemaju neznamena ze v 60ke nebudu mat problemi s krvnim obehom a nikto to nebude spajat s hak aj ked im to zatazovalo krvny obeh niekolko rokov

iwa.

tu je otázka na doktora a odpoveď:
Otázka :
Dobrý večer pán doktor,prosím vás aký máte názor na spolahlivosť antikonc.krému Pharmatex??? Je to spolahlivá antikoncepcia alebo je lepšie ju používať napr.aj s kondomom. ďakujem
::
Ja osobne chemickú antikoncepciu neuznávam. Môže byť dokonca aj škodlivá.

iwa.

tak sa vás opýtam: prečo na stránke www.antikoncepcia.com odpovedajú kvalifikovaní lekári a nemajú nič proti HAK. Ako som písala, užívala ich aj dcera jedného z nich. A myslíte, že celebriti HAK neužíajú? Alebo prostitútky / ale tie aj kondomy/. A do tém o škodlivosti píšu tie, čo im HAK škodilo. Tým ktorým pomohla sem nenapíšu, lebo je to zbytočné. Možno sa pár nájde, ale aj o dobrom načo budú písať. A čo keď tie baby, čo tu píšu o škodlivosti, to robia aj zo zlého úmyslu? ženy si závidia a nechcú, aby mali všetky peknú pleť, väčšie prsia. ak chcem kamoške zle a chcem byť krásna medzi spolužiačkami len ja, tak jasné, že ich budem od toho odhovárať.A však nech ostane aj tehotná mne to bude jedno.
-
Ja som dospelá a beriem HAK cca 10 rokov a veľmi mi pomohla. A žiadne vedľ. účinky nemám. A "MAJKAA" ktorá sem prispieva napísala, že aj ona beria a dala ich predpísať aj dcére, aby neotehotnela. Takže už prestante strašiť ženy, lebo sú z vás vystresovane. V sekcii deti a babatko písala Mirka, že jej je do plaču, lebo má silnú menštr. a jedine HAK jej môže pomôcť. a tak sa na tomto fóre vyplašila, že nevie teraz čo má robiť.

severanka

nehovorím, že to neičo na tom mení... ale tiež ti bolo veselšie keď priateľka brala HAK a nemusel si sa zabávať s kondomom a pod.

niekto

severanka prepac ale ja to vobec nemusim robit ked si precitas co je v tom clanku musi ti byt jasne ze hak je svinstvo a to je dovod preco som to sem
napisal