ako pribrat

slusny_muz

katyka, len treba cvicit take cviky, ktore sluzia na nabratie svalovej hmoty. Samozrejme nemam na mysli aerobik. Jednoducho cvicit v posielke, 3-4 serie po 10-12 opakovani na doleyite parite tela, chrbat, ruky, stehna. V kazdom fitku su vysosko erudovani ludia, ktory Vam presne povedia co mate robit. A urcite naberete na vahe...

katyka

aurora, ale aby si pri tom cviceni nahodou este neschudla, tiez som zacala papat bielkoviny aj cerealie, rozne doplnky vyzivy a ked som zacala cvicit zhodila som este tri kila, tak som radsej prestala nemalo to vyznam.

auroraaurora

Ked ja nemam rada krupicnu kasu :-)))
Ale urcite vyskusam to s tym cvicenim a dufam, ze sa to obrati na pribratie ;)

slusny_muz

AHoj. No musis jest vela bielkovin, t.j. mlieko, syry,....jednoducho vsade kde su bielkoviny. No a kedze chces nabrat tak dobre by bolo navstivit fitnes centrum a rochu aj cvicit, neboj nebudes mat velke svaly, ale trosku si spevnis telo a vyuzije bilekovinypre nabratie svalovej hmoty. Samozrejme ze porpri tom by si mala jest aj polysacharidy...napr. cerealie aby si mala energiu. Strava a cvicenie Ti pomoze nabrat trochu svalovej hmotz na tzch spravnich miestach. Popripade oslov ludi vo fitnesoch, urcite Ti pomozu a spravia nejaky treningovy plan.

dvaja

aurora- pri svojej vyske nooo 50-51 by si mohla mat, skus papat kazdy vecer samozrejme okrem vecere aj krupickou kasu, 1 hlboky tanier....... ja som mala taku nehodu davnejsie a velmi som schudla a nie a nie pribrat, a zakecali sme sa o tom u detskej lekarky a toto mi navrhla a slo to, po mesiaci 3 kila ,))) ale papaj ju vzdy v ten isty cas, napr medzi 6-7 hod vecer.

auroraaurora

Nemam ziadne zdravotne problemy, len sa nemozem dostat cez vahu 50 kg... a neviem ako nabrat nejake 2-3 kg navyse...