Silnejsi,pomozme tym slabsim!

Príspevok v téme: Silnejsi,pomozme tym slabsim!
vlasta

Citam tu mnoho smutnych pribehov.Mnoho ludi ma depresie,trapia sa.Ja som presvedcena,ze mnohi z nich sa trapia aj koli malickostiam.Skuste sa zamysliet,ci ste urobili nieco pre seba,co by vas potesilo.Aj ked niektore dni vyzeraju velmi pochmurne,ste doma,nic vas nebavi,pustite si veselsiu hudbu,ktora sa vam paci,onedlho pridete na lepsie myslienky.Ak mate problemy,rieste ich co najskor.Zacnite od toho,co vas najviac trapi.Nech je akykolvek,vsetko sa da riesit a potom pride ulava,verte mi.Nikdy neni tak zle,ze by sa to nedalo napravit,alebo zmenit.Hladajte vzdy jadro toho,co vas trapi.Ja mam za sebou hotove peklo,ale verte mi,ze to zlo ma nejak stale posilnilo.Padla som miekolkokrat na hubu,jak sa to povie,ale som sa nevzdala,vela krat som si poplakala,to mi velmi pomohlo,nasla som vnutorne uvolnenie a silu ist dalej.Drzte sa,nepadajte dole,zivot je pekny,aj ked niekedy drsny,ale ucime sa cely zivot,na to sme tu.Hovori sa,cim mas tazsiu cestu o to mas krajsi ciel,otvoria sa ti oci a zacnes vnimat to,co si si pred tym ani nevsimala.Vela stastia,drzte sa!

tapka

boze tas posledna veta ako stvorena pre mna.........proste som mala lahky ciela preto so m nemala radost z ciela.a t eraz uz ani ciel nexcem mat aby som zasa si t...........no to sa neda poxopit