Ako pribrat

Drotár

Ak máte problém s naberaním, určite je niekde problém. Robíte niekde chybu, len treba prísť na to kde... Ja som ektomorf a teda tiež mám problém s naberaním, ale pribral som svaly, pretože som zistil kde robím chybu. Skúste si prečítať viac na internete o ektomorfoch, predpokladám, že do tejto skupiny ľudí patríte práve vy. Tu je o tom popísané-
skolaobjemu.eu
www.bio-life.cz

sedan

ale zo samotneho pangaminu nepriberies, to musis jest jedlo aby si pribral, kedze vazis 69 kil a nepriberas znamena to ze jes za den tolko ako 69 kilovy clovek, ak chces mat napr 80,tak musis jest tolko co 80 kilovy clovek.
A este uved svoj vek, ak mas do 20 rokov, tak ti toho metabolizmus moc nepovoli, ale potom to ide lahsie, ja som mal pri 180cm, cely gympel 60 kil, teraz mam 22 rokov a 74 kil, a nic som nemusel pre to robit

kollárová erika

Ak chcete pribrať, môžete po konzumovaní 3xdenne výživného produktu. Nieje to nič ťažké, ale hlavne osvedčené mnohými zákazníkmi.info. kollarovaerika@zoznam.sk

ander

Chodte viete kde s tym vasim pangaminom, ja som ho jedol tri mesiace a nepribral som ani kilo, potom som jedol este aj tabletky dovezene z ameriky, priam na chut do jedla a priberanie a ani to mi nepomohlo, jednoducho musi existovat este nejaka lepsia a ucinejsia metoda na pribratie. Mili hokejista, viem ta uplne pochopit, ja mam 189 a vazim 69 kil. Ked som pod sprchou tak sa az habim samemi sebe, lebo je to katastrofa. Len dlhe chude telo. Uz som sa informoval o tom vo vela odvetiach a nic, nic, nic. Jednoducho asi musime taky byt. Maj sa a vela stastia.