Bojim sa, ze som v tehu:o(((

Príspevok v téme: Bojim sa, ze som v tehu:o(((
babsy

Bojim sa, ze som tehotna. Síce beriem antikoncepciu uz dva roky a aj priatel dava pozor.... Neviem, v poslednej dobe nejako priberam a hlavne to brusko:o( Vzdy som mala ploche ako doska a teraz ho mam take male gulate:o( Menzes mam taky slabsi ale to mavam tak skoro stale ako beriem HAK. Neviem, uz mam pocit, ze si to vsetko namyslam ale je to strasne:o( Po akom case sa robi brusko? Napiste nieco, som smutna....mam 21 rokov.

babsy

Ahoj blska, no mozno ze to brusko mam s niecoho ineho, lebo obcas sa mi urobil taky kopcek ale to hned zmizlo po par dnoch....tak neviem.... Ale mozno ze aj nejaku zlu zivotospravu mam.....lebo v poslednom case som jedla vela sladkosti a asi to tiez nie je moc zdrave. Priznaky myslim nemam, dva dni mi bolo zle...to asi pred tyzdnom ale teraz uz vobec nic. Prsia obcas take napatie, ale to mavam aj inokedy...takze asi nic.

blska

Ahoj Babsi, som v rovnakom veku ako ty, tiez som brala antikacku tri roky, teraz som ju akurat vysadila a teiz sa mi obcas spravilo brusko,a tehotna som nebola ani raz, za to moze nase zivotne cykly,takze klido pido.....a ak mas aj nejake ine priznaky, tak si spav test a budes kludna...

dddddd

brusko sa roby as po 3 mesiacov .nemusis byt tehotna .tvoje brucho tak reaguje bud v ovulacnych dnoc alebo od pitia