baby prosim o radu

kveta

prosim poradte, som stihla baba, ale mam problem s hrubymi prstami na rukach, casto mi este aj opuchaju a v chlade modraju, nepoznate nejaky liek alebo cviky na schudnutie, na zuzenie? diky

kveta

prosím poradte mi, som stihla baba, ale mam strasny problem,trapia ma hrube prsty na rukach, neznasam ich, nemate nejaku radu, ako by som ich mohla zuzit? nejake cviky alebo tak,diky

brunca

presne ako moncici- krk a sija- teda hlavne sija...to musis odskusat na sebe,kde mas to svoje najcitlivejsie miestecko.

karkulka

Suhlasim s predchadzajucimi prispevkami :) hlavne byt nezny a natahovat ako sa len da ...dat jej cas nech sa uvolni ...dotykat sa jej bruskami prstov aby chcela viac :) mna vzrusi dotyk na akejkolvek casti tela ktora je nezvycajna a chlap sa jej casto nedotyka ..nemam rada ked sa hned hodi tam dole a mysli si ze to funguje tak ako u neho ...bullshit ... takisto ma vedia vzrusit dotyky ktore su akoby mimovolne , ktorymi chlap nechce nic povedat ani naznacit proste ze tam nieje to vedomie :aha takze ide sex ale take hranie sa na macku a mys :) juuj ..e som toho nazoru ze najerotogennejsia zona je mozog lebo moze na mna chlap sahat kolko chce aj tak ma nevzrusi pokial tam nevisi nieco vo vzduchu ..naboj :))alebo tak ..a takisto ma vie rozpalit muzov nezaujem ked sa musim snazit ja :))bavi ma pozerat sa na chlapa ako ho rozpalujem , to ma vie vzrusit

nepoviem

No tak ja by som ti poradila toto: erot. zony okrem tych najznamejsich mozu byt napr. usi alebo krk dokonca podpazusie tam to prijemne stekli hlavne jazykom ale ako je to napisane tu nizsie tak s timi bradavkami je to pravda chalani si fakt myslia ze ako to baby vzrusuje pritom je to len nechutne a aj to boli potom ich bude mat po case zena take ovisnute a skarede fakt nestlacat a nemagat vobec sak to je uchylne ako fakt skus dat babe nejaku masaz a pritom ju nezne bozkava na krku a sepkat jej do uska pekne slova a dychat jej na chrbat teply vzduch a uvidis ze ju to vzrusi ovela viac ako ked ju budes magat :-))

moncicici

moje su : krk a sija, brucho - to je obzvlast citlive, vnutorna strana stehien, .. ale najradsej mam, ked sa ma partner dotyka velmi nezne... mam rada tvrdsi sex, ale pri predohre to mus byt pekne pomale a jemne. A s tymi prsiami - nemam rada, ked sa ich muzi dotykaju a stlacaju ich ako by to bolo cesto na miesenie a este si myslia ako nas to vzrusuje a to nehovorim o tom ked mi zacne stlacat bradavky... nechutne! Chlapi treba si pamat ze taketo veci mozete robit maximalne pri sexe a nie pri predohre lebo nas to nevzrusuje.!! No a este chcem dodat, ze pri predohre je dobre neustale sa bozkavat, vasnivo... ked ju budes hladkat a maznat sa s nou, snaz sa neustale s nou viazat kontakt pohladom alebo bozkami.. kazda je ina, ale toto mna vzrusuje. PS: nie vsetky maju rovnake erot. zony takze by nebolo zle spytat sa hlavne jej samej.