kde je téma panelák-vierka?

Filaga

Dobre, prepac, taketo veci tu nema zmysel riesit. Ja mam svoje dovody preco sa regnut, a preco by sa mali aj ini. Tvoj nazor je diletantsky. A uvazoval som ci ti vobec odpisat :) Rob co chces, ked mas slobodnu volu. Kazdy co vidi hlbsie do tajov regnuteho usera, vie asi preco to od teba ziadam. Dobru noc

pietra

Preco by som sa mala regnut. Mas svoju slobodnu volu.Kto ta nuti mi odpisovat? Ty mas ale poziadavky, ako nejaky sudruh ucitel za sociku.

Filaga

Ked nejes ryzu tak aj tak potom vypadas ... co keby si sa regla ? nech sa tu nerozpravam s nejakym sucharom, resp. bezdom ? maso ? kludne ti mozme nakrajat aj prsty.

pietra

Pokazeny zachod je vazna zivotna komplikacia, uznavam :-) Vyjadrujem sa tak, aby som ti ulahodila. A ryzu nemusim. To maso, ako tak, ale macacie?

pietra

oooo niekto sa tu urazil. Nie je nic horsie ako muz so slabim egom. Si malicky ako tvoj bimbas. Ubohe je cakat ze ti tu niekto na fore telepaticky opravi tvoj zachod.

Filaga

Pietra vsetko ma svoje hranice. Ty si hlboko pod mojimi :) prepac, ale vyjadrujes sa tak....

Kludne mozes prist. Dones ryzu so sebou na obed, my urobime maso :) a potom si pokuses travu.