epilacia

lenka22

baby, ja pouzivam tiez epilator, ale len tak raz za dva mesiace, inac si nohy holim. Tym ze ziletkou prechadzam po nohach tak sa odstranuje aj vrchna vrstva koze a tym mi chlpky nezarastaju... a pouzivam telove peelingy, je to uplne v pohode so zarastenymi chlpkami nemam vobec problem, ani neviem co to je :))) treba vyskusat, vela stastia, paa

johi

ja tiez pouzivam epilatoe a tiez nemam uplne hladke nohy.....noa le aspon tak rychlo nerastu chlpky....inac tiez mi zarastaju aj do koze apotom ich treba vybrat,tak zas s tym je praca..ale ako som napisla,tak aspon mi chlpky tak rychlonerastu....aspon 1 vyhodu to ma...

mmm

Ja som tiez skusala epilator a to holenie bolo bolestive, zdlhave a ten vysledok nebol vobec dobry. Potom mi zacali zarastat chlpky do koze. Tak som sa vratila spat k ziletke.

lala

Aj ja som zacala pouzivat epilady a tiez mam ten isty problem. Plus sa mi zapaluju niektore miesta, lebo mi tie chlpky rastu do koze. Skusam exfoliatovat, ale zatial vidim len miny zlepsenie. Kupila som si taku rukavicu, ktora je dost drsna a s nou si kazdy den exfoliatujem nohy, kde sa holim. Mozno je to cas, kedy si nase pokozky zvukaju na ten zakrok, neviem. Ak niekto vie viac napiste. Uz sme dve s tou istou otazkou.