Motivacny list

zabicka1611

hg - ved ona mi len odpisala na moj inzerat ze hladam pracu. ze si mozme dohodnut stretko a povie mi viac aj o firme aj o praci!! :)

motivko

hg,prepac,ale po nemecky ti velmi nepomozem.Kus som sa pousmial.Pises to s takou samozrejmostou,akoby ta nemcina bola nasim jazykom.Bohuzial s nemcinou ti nepomozem.

hg

motivko a mozem sa opytat? Pisem teraz jeden motivacny do skoly. Nebol by si ochotny sa na to ked to dopisem pozriet? Dost mi na tom zalezi...Bola by som moooooc vdacna...ale je to po nemecky...

hg

zabicka, ved pouzi net. Si skus vygooglovat kde ta pani robi. A ako sa da nevediet v mene akej organizacie ti pisala? Musela to predsa spomenut v maily....Ja by som jej napisala spatny mail, ci ti moze poslat presny nazov a adresu tej spolocnosti- bez hanby.Ved musis vediet aj adresu kam to poslat. A ved aj ty si musis zistit nejake podrobnejsie info o tej spolocnosti, aby si presne vedela co hladaju a vedela reagovat na ich konkretne poziadavky.

motivko

Aha,takze ak ju nemas,teda tu presnu adresu,tak tam napis iba nazov tej firmy,mozes aj mesto a popripade tam daj meno tej pani,ale nechapem,ze ak to chces poslat postou,tak ako bez adresy?Ak tam ides osobne,tak tam ti adresa az tak podstatna nie je,napis iba nazov danej organizacie....

lenca.

ja do motivacneho listu nikdy neopakujem to, co uz som napisala do zivotopisu, pride mi to dost divne, opakovat to znovu len v bledomodrom..., aj ked sa to tak robi. Do motivacneho listu napisem, ze na zaklade predchadzajucich skusenosti sa uchadzam o to miesto...bla bla bla.

zabicka1611

motivko - to vsetko viem..len ide o to ze tam kde sa pise ta druha adresa (prijimatela) tak ja ju vlastne nemam...lebo v emaili bolo uvedene len meno...tak ci to nebude take divne bez adresy!!