Od čoho viac rastú prsia. Od mäsa alebo mliečných výrobkov?

lubenka37

daktore nappisu a su spokojne clovek vyskusa vsetko aby aspon to malo daky efekt aby sa chalanom zapacili aj pre vlastnu spokojnost...tak ziadame rady

A-Z

Jo jo, prsia su tvorene tkanivom a tukom, takze ak priberies, zvacsia sa ti aj prsia. Ovsem, ktora zena by chcela pribrat 10 kg kvoli prsiam??? :) Hoc niektorym by sa aj zislo...

kafe

A od čoho asi tak rastú ruky a nohy? He-he, pozor na to, aby z teba nebola chobotnica.. :)
Máš to dané geneticky, dievča. Tak ako ti nenarastie druhá ruka, ak o jednu prídeš, ani prsia nerastú len preto, že niečo zješ.

PalickaP.

Prsia "rastu" cely zivot, respektive sa naplnaju tukom. Po tehotenstve nastava asi najvacsia zmena, aj ked zena uz nedojci. Jednej mojej kamoske sa prsia zvacsili po HAK, ale to nemusia kazdej, ja by som to svinstvo len koli vacsim prsiam do tela nedavala. Pokial aspon nejake mas, tak to neries. Ak mas koli tomu vazne psychicke problemy, brani ti to zazivat stastie, tak bud si zdvihni sebavedomie, alebo chod pod noz. Ja by som brala to prve. Urcite mas ine prednosti.

bibusik512

prosíím vás poradte mi od čoho rastu prsia najviac niečo prirodné .. každý mi vravíí od mlieka lae kazdy den pijem mlieko dost vela a nič také zmeny nevidím ...alebo vravia že aj ked mám krámy ale ani od toho nerastuu .... či ?dakujem