pomoc.......

shalvia

ak by si ju nevedela zohnať tak poradím, je veľmi zaujímava a dokáže poradiť pri mnohých otázkach na ktoré nepoznáš odpovede

dievca

Neblázni... On to chce len vyskúšať s babou a rozhodne ti to nestojí za to, aby si ty trpela (lebo pre teba to nebude prijemné, ale bolestivé!, pravdepodobne budeš potom pár dní krvácať...) a ešte niečo: Ak nie si si istá, že tento chalan je pre teba ten pravý (a to si si v 14ich určite neni istá) tak to nerob! Nechaj si to pre toho pravého :-) A keď je tento ten pravý, tak počká, kým budeš pripravená.

brunca

povedz mu co chces.hlavne to co chces ty a nie on.to ze si mlada a podla zakona sa to nesmie a ze si mozes celkom slusne dobabrat cely zivot,ti pisat nebudem,aj tak si urobis co chces,tiez som vtedy nikoho nepocuvala.inak ten sex ti poviem aky bude,on sa to na tebe nauci ovladat a ty z toho nebudes mat absolutne nic,iba ak tak pocit hnusu.tvoje telo este nieje prisposobene,ani fyzicky a uz vobec nie psychicky,na sex.vsetko ma svoj cas.a ked budes starsia tak si to uzijes viac.ja som si sex dokazala dokonale vychutnat az v 18 a s tym koho som skutocne milovala,to nie je ziadne klise,ale je to na svete tak.no naucis sa na vlastnych chybach. hlavne prosim ta sa nespoliehaj na neho co sa tyka ochrany a urcite sa nedaj presvedcit,ze si da pozor a podobne blbiny,uz ked to budete chciet urobit,neriskuj a kup si kondomy,to nie je ziadny hanba.aby sme ti tu casom nemuseli odpovedat na otazku:"mam14 a som tehotna,co mam robit?"

.

Život je lotéria. Ale existujú určité teoretické pravdepodobnosti :-). A s nimi aj následky. Tak si skúste uvedomiť čo chcete, ako to chcete a či ste schopní a ochotní znášať prípadné následky.
Na to, akí ste obaja mladí sa dá celkom pekne užiť aj bez priameho sexuálneho aktu. A môžu to byť veľmi pekné pocity.

kiwemai

jasneee, ze nie...pravdepodobne sa ani nepoznate, ked nad takym uvazujes a potrebujes na to odpoved...nechcem kritizovat(ale uz kritizujem,prepac), ale si na to este nezrela...myslim, ze mas casu dost...az az...

tapka

pe boha 15 rocny so 14stkou...........boze ten xaalan ta xce len na vyskusanie sexu.to je hrozne nedozrety vek u xalanov