čo je to ASLO? nejaký zapal? musi brať antibiotika

zuzic

waw roman, mozes mi to skusit prelozit? :D co je to "vzajomnej vymene druzobnych miest Nitra- Napperville(stat Illinois, USA)." len aby sme sa este aj nepoznali :P

zuzic

neboj vysvedcenie mi zatial vychadza ciste :P a o tych mladych lekaroch... ja som natrafila len na mladych...a to aj na pediatri, na rengeni... este aj osetrovatela som mala mladeho:P nic ta bolet nebude!!!/teda aspon dufam/ mysliet budem urcite. drz sa a dobru noc! papa!!!

RNG

Zdravim Nitrancov. Uz dlhy cas pomaham obcas pri vzajomnej vymene druzobnych miest Nitra- Napperville(stat Illinois, USA).
Aj teraz minuly tyzden sme tu mali ludovy subor z Nitry(polnohospodari)Zobor.
Takze poznam viacero ludi z Nitry takymto sposobom za tie roky vymien a navstev.
Do Nitry rad chodim

bojko_

no neze koli mne prepadnes :D dufam ze ja k nemu nepojdem 6x :D raz a staci :D a ty mas njaky stastie na mladich lekarov :D ti zacnem zavidiet :P a pisomka... uc sa!!! :D ale nie srandujem :) no tak ja uz idem spat.. :) zajtra musim ist k lekarovi dost skoro rano tak aby som vstala :) zajtra napisem ako som dopadla:) dufam ze dobre a nebude ma nic bolet lebo ja skapem :D tak papa a dobru noc :) a mysli na mna! :D papa :)

zuzic

bojko nestresuj to ja som bola na operacii. to ty nebudes neboj ty ides len na vysetrenie:P a na kolena mu asi neodpadnes lebo tam mate tie nohy tak cudne popreplietane:P a to som mala mladeho lekara takze som sa hanbila jak kon:D ale iba prvy, druhy raz. potom uz na ten siesty raz som bola tak zvyknuta ze mi to vobec nevadila:D ja sa zase na nemocnicu rada pozeram/a to je nitrianska :P/ lebo tam raz chcem robit:D budem na teba velmo mysliet neboj cely den az kym mi nenapises. sak kvoli tebe aj zvrzam pisomku:P

bojko_

jaaj :D:D jak ze v nemocnici si bola?? dufam ze ja nebudem :D a hej hej mysli na mna zide sa to lebo este mu tam odpadnem na kolenach tomu lekarovi :D a preco si bola v nemocnici ??:( ja nechcem ist nikam ja sa bojim jak cert kriza :D

zuzic

bojko neboooooooooooooooooooooooooooooj sa!!! povedz si ze to bude haluz :P nie je to take zle jak sa to cita:D icq nemam:( ale niekomu som tu davala mail.no aj tak uz budem musiet koncit. zajtra na teby myslim:P a urcite napis hrozne ma to zaujima vies v buducnosti by som sa chcela niecim takym zaoberat.na nette budem asi zajtra alebo pozajtra este neviem.ty si inak hrozne bojazlivy cloviecik nieco z teba by sa mi zislo:P vtedy sa skoro vsetci okolo mna bali a strasili ma a ja cela happy ze sak budem v nemocnici tak aspon vymeskam zo skoly:D

bojko_

tusim sa zacinam bat ... :D
zuzic, mas icq? ak hej daj tam si o tom popiseme :) moje je 491496152 napis mi ak chces :P

zuzic

ano RNG v niecom mas pravdu. ale neviem si predstavit ze by vzdy namiesto tonzilektonomii prosperovali len prirodniny:D tak... posles mi tie tabulky ze?