Co sa s nim deje ???

Príspevok v téme: Co sa s nim deje ???
amnora

Ide o toto : moj priatel sa uz nechce milovat . a ja netusim preco . vzdy ked mame prilezitost na milovanie ani ho to len nenapadne radsej si sadne k telke :-( pred takym mesiecom na to mal chut stale , ked sme sa nemohli milovat z dvovodu ze nemame kde lebo nemame vlastny byt tak mi to aspon spravil rukov alebo ja jemu oral. a bolo to fajn . a teraz nic milovali sme sa asi pred 3 tyzdnami naposledy a mne to chyba . o chvilu budem ma menzes :-( Pytala som sa ho co sa deje a on ze nic , pytala som sa ho na veci ako ci ma inu a nema k nemu sa to nehodi nema na to svedomie . pytala som sa ho ci ho este pritahujem a povedal ze ano a ze velmi . Ja neviem co s nim moze byt ? Rozoberali sme to spolu ale povedal ze je v setko v pohode a ze len nemam kde ale to je blbost lebo keby chcel tak by sa miesto naslo ! Co mam robit ? Mam cakat to najhorsie a to rozchod ? Ale to nie on ma miluje a ja jeho tiez . tak mi prosim pomozte lebo mi z toho sibne ... dakujem mooooc

majkiki

ahoj moja.Ja som už 6 rokov šťastne vydatá a stáva sa mi to tiež a často. Je to v pracovnom rozpoložení. Ak má problém , alebo je vyťažený tak netlač na neho. to je pre chlapa to najhoršie : Na povel. Daj si niečo sexi, zmeň farbu vlasov, pekne sa nalíč a buď šelma. Zaberá to, má pocit že má novú priatelku alebo manželku. Tak do toho a nezúfaj. Potom odpíš ako si pochodila. Ahoj

machulka006

juuuuj zenska....to takto nesmies brat...neviem kolko mas rockov, no ja mam tento isty problem, no my ked nemame kde tak nemame, ja sa do oralu a podobne nehrniem, proste je mi super aj ked sme len v kaviarni a rozpravame sa o zivote, o nasich nazoroch, proste je to fajn.... niekedy hratky nie su aj 4-5 tyzdnov a jasne ze mi to chyba a strasne, ved ked ma pritahuje...ale laska a vztah je aj o inom..skus pouvazovat aj nad sebou a nemysli len tym co mas medzi nozkami...okis? a neber to zle, len som chcela moj nazor....pekny den

talia

netrap sa..toto sa stalo aj mne..Asi pred dvoma mesiacmi priatel vobec nejavil zaujem o milovanie,a ked som sa spytala ci sa nieco deje,ci ho uz nepritahujem alebo ma uz nelubi,povedal, ze to je hlupost ze vsetko je ok..Uz som aj rozmyslal ci ma nepodvadza..mala som nervy,trvalo to vyse mesiaca,sme sa asi mesiac a pol nemilovali..Snazila som sa ho rozmaznavat a robit veci ktore ma rad (teraz myslim nie v sexe;napr.miluje,ked ho hladkam po bruchu)tak nenapadne a potom to zrazu prislo a teraz sa zrazu nemozeme domilovat..dohaname vsetko zameskane..:)) Skus byt tvoriva..a aj sa zamysliet ci mu nieco na vasom milovani nevadi..drzim palce